| BulgaruAdrian a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de ce mereu cand fac sex cu partenera mea prima oară ma termin in 3-4 minute iar a doua oara durează mult mai mult? Ce pot sa fac sa dureze la fel se mult si prima oară?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar dupa ce vei acumula suficirent de multa experienta sexuala, sau dupa ce se va instala obisnuinta, rutina sexului intretinut in mod constant, este posibil ca si primul act sexual sa devina suficint de lung. In concluzie intretine cat mai multe acte sexuale pentriuu a dobandi cat mai multa experienta sexuala. big grin

6 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

La primul numar esti prea excitat. Dupa primul numar scade starea de excitatie astfel incat al doilea numar dureaza mai mult.

Cel mai simplu si popular spus, faci o laba inainte (cum ar veni, faci primul numar singur) cu ceva vreme astfel incat cand intra si partenera in peisaj sa fii mai zen.

| Mkeynes a răspuns (pentru flixbuster):

Daca faci o laba inainte
Dupa nu vei mai avea erectie

| mihai69 a răspuns:

Începi direct cu al doilea număr!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce se intampla la tine. Nu esti singurul baiat care se confrunta cu aceasta problema. Cu timpul se va regla procesul de ejaculare.

| flixbuster a răspuns (pentru Mkeynes):

Inainte... cu ceva vreme;)

http://www.youtube.com/watch?v=RC8wEqUHA2Q

| eugeniu2020 a răspuns:

Fiindca esti un boboc in ale sexului!