| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o prietena de 5 luni dar a-si vrea sa intretin relatii sexuale cu ea dar nu stiu cum sa o fac adica sa fiu mai explicit dupa ce ejacuez in prezervativ si il schimb cate numere pot sa i mai dau prietenei mele sau cand trebuie sa ma opresc asta nu stiu sau care stiti mai bine cum trebuie sa procedezi intr-o relatie de sex explicati-mi si mie cum trebuie sa fac pentru prima data

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Silviu dupa ce ai ejucalat in perzevativ il arunci ca se poate sparge daca continui, fi fara griji dupa ejaculare penisul e foarte sensibil, plus ca isi da o stare de adormire de numai ai tu chef de un numar da sa spunem ca da, da mai iei un perzevativ, apoi poti si fara pentru ca ejacularea a doua e la interval de 15 minute sau mai mult, un om nu poate ejacula non stop e imposibil asa ceva, totul are o logica

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa fiecare ejaculare se schimba prezervativul obligatoriu chiar si in eventualitatea (probabilitate foarte mica) ca penisul ramane in erectie.Numarul de incercari/repetari este in functie de cate ori iti va intra in erectie, sau de cat te vor tine ""balamalele"" si sealele sau de cat va fi dispusa partenera sa stea cracanata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ejaculezi in prezervativ, arunci prezervativul mergi la baie, te speli bine, va linistiti si o luati de la capat. cate numere poti sa-i mai dai? depinde de tine si de organismul tau, de obicei cu greu faci doua numere, mai ales daca primul a fost extaz

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Multumesc mult pacat k nu pot sa acord doua funde ca am mai primit un raspuns bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Iti multumesc pentru ajutor pacat ca nu pot sa iti acord si tie o funda ca am primit un raspuns putin mai bun dar si tu meritai o funda multumesc

| corbulalbrosu a răspuns:

Am citit si eu acel raspuns. Ma face sa zambesc daca intelegi ce vreau sa-ti spun.Tot ce incearca sa explice este de domeniul hilarului deoarece sunt convins ca este dat de o persoana care nu a facut sex din moment ce emite astfel de absurditati, in plus este scris de un agramat dar si fara logica in gandire si exprimare. Cum adica ""penisul este foarte sensibil dupa ejaculare""? Penisul dupa ejaculare automat revine la starea normala, adica flasca si prezervativul aluneca/cade de pe el.Sau alta perla demna de acest utilizator :""plus ca isi da o stare de adormire de numai ai tu chef de un numar da sa spunem ca da, da mai iei un perzevativ"" Te asigur ca cei care adorm dupa un prim numar (care in cazul vostru va dura in cel mai fericit caz 2-3 minute) este atat de mic incat nu se poate lua in calcul.Dar cireasa de pe tort este ceea ce urmeaza prin enormitatea sau absurditatea sfatului pe care ti-l da :"" da mai iei un perzevativ, apoi poti si fara pentru ca ejacularea a doua e la interval de 15 minute sau mai mult,"" adica poti si fara? chiar asa domnule RAY25TM? (asa sa procedeze el) tu sa stii ca sperma are o consistenta vascoasa/lipicioasa ceea ce o face sa se lipeasca/adere de peretii uretrei. In timpul repausului de cateva minute (5-10) dintre doua numere sperma se lichefiaza devenind foarte fluida si se va prelinge in vagin deci protectia oferita de prezervativ la primul numar se anuleaza si posibilitatea instalarii unei sarcini devine extrem de mare.O prostie/imbecilitate mai mare nici ca te putea invata. Ai putea sa-i transmiti tu cele afirmate de mine( deoarece eu nu pot sa interactionez cu el )si sa-i spui ca ti-am transmis eu voua ca raspunsul dat de el NU ARE NICIO LOGICA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai explica-mi tu mai bine ca de la el nu prea am inteles

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum ti-am scris in primul raspuns un barbat poate repeta sexul de mai multe ori, cate poate sa faca, adica 2-3-4 ori una dupa alta daca dispui de timp si de ambianta care sa-ti permita. dar dupa fiecare repriza prezervativul se scoate de pe penis si se leaga cu un nod ca sa nu se scurga continutul cand il arunci in cosul de gunoi. Penisul se spala se sterge si se monteaza OBLIGATORIU un alt prezervativ ori de cate ori doresti sa reiei sexul. Exte obligatorie folosirea prezervativului mai ales la al 2-3 lea sex deoarece pe canalul uretrei din mijlocul penisului ramane sperma lipita de peretii uretrei. Aceasta sperma dupa trecerea unui anumit timp (10-30 minute) se lichefiaza si se scurge din penis chiar daca nu vei re ejacula ceea ce implicit se poate transforma intro sarcina daca fata este in perioada fertila. Acest baiat RAY25TM m-a blocat deci eu nu-i pot raspunde dar spune o gramada de imbecilitati ca si cea exprimata in raspunsulce i l-ai premiat si anume : "apoi poti si fara pentru ca ejacularea a doua e la interval de 15 minute sau mai mult, un om nu poate ejacula non stop e imposibil asa ceva, totul are o logica " Oricarui barbat dupa cea ejaculat i se va scurge lent sperma ramasa in uretra nu asa cum te-a "" invatat"" in fraza de dinainte. Sper ca am fost pe intelesul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

happy