| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema care ma macina din ce in ce mai mult, am 24 de ani si nu am avut pana acum contact sexual cu o fata din cauza ca eu cred ca am penisul prea mic fata de majoritatea barbatilor, are 7-8cm in stare flesca si ajunge la 13-14 in stare de erectie masurat de pe grasimea ce acopera partea superioara a penisului. Daca imping grasimea ce acopera aproximativ 2.5-3cm pana la osul pubian ajung probabil la un 15, 5cm dar ce este vizibil ajunge maxim la 14cm si ma ingrijorez ca niciodata nu voi putea satisface o femeie si nu voi putea avea o relatie stabila din cauza asta. Ma poate ajuta cineva cu o parere?

11 răspunsuri:
| Ciorogârla a răspuns:

Marimea nu este un motiv admisibil, prin urmare nu asta este motivul invocat de tine, consoleaza-te ca se putea si mai rau

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta este problema ca nu ai avut contact sexual? Ca tu CREZI? Pai cum vine asta?

Vorbeste cu o fata, imprieteniti-va, vorbiti, comunicati. Apoi puteti sa incercati si partea sexuala. Apoi vedeti voi ce faceti. Nu judeca inainte. Poate o sa va intelegeti si la capitolul asta.

Bafta

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza caligarul cat e in lungime mai greu e sa ramai cu una in viata

| jarmin a răspuns (pentru DoarBogdan):

Salut DoarBogdan eu am avut relatii dar niciodata nu am putut trece la partea cu sexul din cauza ca mi-a fost foarte rusine ca va rade de mine cand ma va vedea dezbracat toti prietenii mei de la 13 ani pana la cel mai mare sunt mai bazati ca mine chiar si cel de 13 ani o are ca a mea si rade pe seama mea am intrat in depresie din cauza asta nu stiu ce sa mai fac...

| jarmin a răspuns (pentru jarmin):

Imi cer scuze daca vam deranjat cu problema mea.

| mihai69 a răspuns:

Ai un penis perfect normal, nu e mic deloc.
Doar nu vrei să fii Terente al doilea...

| Sofer a răspuns:

Nu te îngrijora ca e suficient pentru femei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru jarmin):

Nu trebuie sa te gandesti la asta... cand iubesti si o persoana te iubeste nu mai conteaza asta, presupun. Si o satisfaci si asa. Ai incredere in tine. Doar incearca si vezi cum este.

| jarmin a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multumesc mult băieți de încurajare chiar ma simt mai bine auzind lucrurile astea de la voi.

| TFL007 a răspuns:

Asta nu e un motiv ca sa nu ai prietena fi serios, te minti singur cand de fapt problema e alta, nu reusesti sa iti faci o prietena

| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu ai pus întrebarea la mișto, afla ca nu ai de ce sa îți faci griji, de fapt ești normal