| BogdanVd a întrebat:

Salut, as vrea sa aud opinia voastra in legatura cu situatia mea.
Ce parere aveti despre un tip la 19-20 ani care nu a avut o prietena pana acuma, e virgin. Evident de mine e vorba, am abordat diverse fete dar nu mi-a iesit prea mult din asta, pot zice experienta. As dori niste sfaturi, din proprie experienta daca se poate nu toate chestiile gasite pe internet legate de acest aspect. Pot spune ca sunt o fire extrem de sociabila, am prieteni dar parca aceste aspecte nu duc prea departe. As vrea sa aud in special opinia fetelor legate de acestea.
Merci, o zi buna!

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea fetelor vor vi asa nu conteaza fizicul si sufletul,trebuie sa fi un baiat cuminte,bun,romantic o carpa de sters pe jos mai pe scurt,ori esri mascul ori esti femeie ce spui? fetele sunt emotionale ele raspund irational cand dau de un baiat frumos indifirent ce spun ele aspectul izic e extrem de important apoi inaltimea,comportamentul de mascul alfa, vezi tu multe fete au masculi de folosinta beta pe un le baga in freindzone pe alti le tine dupa ele, cand dau de un curvar rece, rau, nebun, care nu dau 2 lei pe ele se aprinde flacara in ele, uitate in jurul tau ce baieti au multe fete? sunt cuminti sau nebuni de fel? femeile vor barbati nu femei, tu daca esti ca o fata o sa te bage in freindzone

| mariacazcu a răspuns (pentru RAY):

De ce l-ai intrebat daca stie engleza ca nu il ajuta cu nimic in legatura cu problema lui

| RAY a răspuns (pentru mariacazcu):

Il va ajuta daca stie

| E7eRgY a răspuns (pentru RAY):

Ce intreaba el si ce raspunzi tu?
Ma baiatule tu nu esti normal la cap, te dai intelectual dar esti un prost.
Foarte mult persoane s-au luat de tine, dar tu nu intelegi nimic, concluzia fiind ca suferi de vreo boala psihica.

Mai si ziceai ca ai facut facultate in informatica, dar tu esti prea prost ca sa fii terminat asa ceva.
Cum naiba poti scrie atatea aberatii si lucruri fara sens macar daca stiai sa te exprimi cat decat.

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Frate, am și eu un sfat pentru tine, să nu te mai înjure ăștia. Bun. Tu ai foarte multe informații acolo, dar nu le explici cum trebuie. Tu ai citit și auzit multe chestii despre subiectul ăsta iar când explici le bagi pe toate într-una, chiar dacă nu au legătură. Încearcă să faci propoziții scurte și clare, nu te mai complica.
Eu încerc să te-ajut. Ții cont sau imi dai block, tu decizi.

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Si asa va uita 98% din ce citeste

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Mai bine să înțeleagă pe moment și să uite pe parcurs, decât să nu înțeleagă deloc.

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Din moment ce nu il cunosc ce sa spun, nu stiu, poate o avut ghinion in acele intarniri, n-am de ce sasi dau ignore, dar acel video e cat de cat bun, e in engleza dar e ok

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Zi-le că ai BMW și vei vedea câte fete o să roiască lângă tine

| tractorisul a răspuns:

Salut!
ai toata viata inainte, fa-ti griji pentru servici, problemele de familie... nu trebuie sa alergi dupa ele, pentru toti exista fete, incearca sa fii glumet si dragut cu ele, asa se rezolva tot

| KamaSutra a răspuns:

Te admir tare pentru asta, adică pentru faptul că nu te-ai dus la oricine și că te-ai păstrat curat. Rămâi așa până vei găsi fata potrivită.
Mai încearcă.nu știi de unde poate ieși ceva frumos.