| alexandruandrei22 a întrebat:

Salut, aveți idee de ce îmi dau drumu foarte greu? când dau l@ba îmi dau drumu în 15-20 de minute, depinde la și ce ma uit, iar când întrețin un act sexual ma tine lejer peste 40 50 de minute +++, am făcut o de 3 ori pana acum și toate fetele m au întrebat de ce îmi dau drumu asa greu, am 17 ani si o am de 18cm! DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Bravo tie, ma!
Pacat ca nu ti-ai gasit fata pe care sa o multumesti, daca ai cu ce!

| Emilian65 a răspuns:

Ejaculezi greu, în ambele cazuri, din cauza ca te masturbezi în exces. Lasă masturbarea și totul va fi ok.