| Rokempes a întrebat:

Azi in prima zi de scoala m-am certat cu iubita mea,am venit in careul scolii am vrut sa vorbesc cu ea dar tot se ferea,apoi in clasa am vorbit cu ea si mi-a zis ca nu ma mai vrea si ca sunt un taran,nesimtit si ca m-am folosit de ea,si toata vara a stat in casa din cauza mea pentru ca o alta fata vroia sa o bata si i-am zis ca ma ocup eu de asta, apoi eu am plecat in cantonament cu fotbal-ul si nu am avut timp sa ma ocup de asta plus ca toata vara nu m-a sunat eu o sunam si nu-mi raspundea.Si eu nu inteleg de ce a zis ca sunt taran si nesimtit pentru ca ma comportam frumos cu ea? Poata ca prea frumosstraight face.Cum sa fac sa fie din nou a mea? Si nu, nu am cum sa o uit pentru ca o vad in fiecare zi in clasa. Funda si vot! Mersii!sad

2 răspunsuri:
| ƒαηтαααα a răspuns:

Poate il place pe altu sau are pe altu. Nu stiu incearca sa vb cu ea sa o intrebi dc iti face asta si daca nu iti raspunde daca iti zice sa o lasi in pace si chestii de genu asta intreab-o daca te mai iubeste si daca are pe altu daca zice ca nu stie daca te mai iubeste inseamna ca ii place de altu Oricum e mai bine sa vb cu eahappy

| Rokempes explică (pentru ƒαηтαααα):

Pai,eu am vorbit cu un prieten de al meu sa vorbeasca cu o prietena de a ei si sa o intrebe daca are pe alt cine-va si fata acea a zis ca nustraight face