| anonim_4396 a întrebat:

Salut/buna tuturor! am si eu o nelamurire. am fost la iubita mea ieri si dupa ce ne am acomodat m-a lasat sa i bag degetele. idea e ca mi-a zis ca e virgina dar nu i-a fost rusine deloc si am putut sa bag 2 degete adanc fara sa simt vreun obstacol. sustine ca este virgina dar din ce stiu trebuia sa fie mai stramta. daca poate sa mi raspunda o persoana mai experimentata, de preferat chiar fata

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă era virgina, nu te lasă să bagi două degete în vaginul ei. Asa ca fii atent ca te-a mințit ca este virgina. Dar, pe tine te interesează virginitatea ei sau te interesează alte aspecte frumoase pe care le poate avea o fata?

| mihai69 a răspuns:

Poate să fie virgină, dar să-i placă să se masturbeze. Și cu atât mai mult s-o facă altcineva pentru ea.

| usermario20 a răspuns (pentru Emilian65):

Clar alte aspecte, intrebarea am pus o mai mult pentru curiozitatea mea sa aflu daca m-a mintit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai dat de o panarama care sa f...t cu toti, asta vrei sa o aiba toti?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca tu chiar nu stii nimic despre himene si virginitate, daca ai tras o concluzie eronata.

O fata se poate naste cu himenul perforat in nenumrate feluri, uite aici poze, permitand dsa bavgi 1 deget sau chiar mai multe, fara probleme si asta fara sa fi avut sex niciodata:

https://ro.dreamstime.com/......e168523207

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Am retinut cateva aspecte: nu i-a fost rusine, trebuia sa fie mai stramta, sa aflu daca m-a mintit.
Mai baiatule, tu faci shopping pentru femeia perfecta. Iar tipa asta deja a picat testele, in ochii tai.
Poate sa fie ea virgina, dar tu te-ai apucat sa o deflorezi cu degetele. Cum o respecti tu?
Nu i-a fost rusine cu tine, iubitul ei.
Asta nu inseamna ca ii lasa pe toti sa o controleze in chiloti. Tie ti-a trecut prin cap ca te place, ca poate are sentimente pentru tine?

Tu vrei sa afli daca o femeie te-a mintit, inseamna ca pornesti din start de la premisa ca minte.

Fa-i un bine fetei si las-o in pace. Nu o meriti.