| anonim_4396 a întrebat:

Salut/buna tuturor! am si eu o nelamurire. am fost la iubita mea ieri si dupa ce ne am acomodat m-a lasat sa i bag degetele. idea e ca mi-a zis ca e virgina dar nu i-a fost rusine deloc si am putut sa bag 2 degete adanc fara sa simt vreun obstacol. sustine ca este virgina dar din ce stiu trebuia sa fie mai stramta. daca poate sa mi raspunda o persoana mai experimentata, de preferat chiar fata

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă era virgina, nu te lasă să bagi două degete în vaginul ei. Asa ca fii atent ca te-a mințit ca este virgina. Dar, pe tine te interesează virginitatea ei sau te interesează alte aspecte frumoase pe care le poate avea o fata?

| mihai69 a răspuns:

Poate să fie virgină, dar să-i placă să se masturbeze. Și cu atât mai mult s-o facă altcineva pentru ea.

| usermario20 a răspuns (pentru Emilian65):

Clar alte aspecte, intrebarea am pus o mai mult pentru curiozitatea mea sa aflu daca m-a mintit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai dat de o panarama care sa f...t cu toti, asta vrei sa o aiba toti?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca tu chiar nu stii nimic despre himene si virginitate, daca ai tras o concluzie eronata.

O fata se poate naste cu himenul perforat in nenumrate feluri, uite aici poze, permitand dsa bavgi 1 deget sau chiar mai multe, fara probleme si asta fara sa fi avut sex niciodata:

https://ro.dreamstime.com/......e168523207

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Am retinut cateva aspecte: nu i-a fost rusine, trebuia sa fie mai stramta, sa aflu daca m-a mintit.
Mai baiatule, tu faci shopping pentru femeia perfecta. Iar tipa asta deja a picat testele, in ochii tai.
Poate sa fie ea virgina, dar tu te-ai apucat sa o deflorezi cu degetele. Cum o respecti tu?
Nu i-a fost rusine cu tine, iubitul ei.
Asta nu inseamna ca ii lasa pe toti sa o controleze in chiloti. Tie ti-a trecut prin cap ca te place, ca poate are sentimente pentru tine?

Tu vrei sa afli daca o femeie te-a mintit, inseamna ca pornesti din start de la premisa ca minte.

Fa-i un bine fetei si las-o in pace. Nu o meriti.

| Miruna333 a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Nu exista deflorat cu degetele. Virginitatea are de a face cu prima partida sexuala

| Miruna333 a răspuns:

Daca e virgina trebuie sa fie maicuta, sa fie speriata de bombe?
Vezi pe net cate feluri de himen exista.
Daca ai fi fost putin mai documentat, nu ar fi stricat, decat sa te indoiesti de acea fata

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Miruna333):

Oare ai citit care e nelamurirea individului?
Pt el nu conteaza cuvantul ei, ci cat de stramta e

| Miruna333 a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Eu am raspuns la ce ai spus tu.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Miruna333):

Nu mie trebuie sa-mi explici.
Provocarea e sa-i explici unuia ca el ca fata e virgina