| Dyex a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa fie usor sa cuceresti o fata in afara de ai da bani cum au spus multi de pe aici...

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca vrei sa ai o fata calumea, te porti normal, esti tu insuti si o respecti. Daca vrei o pitipoanca, da-i bani. laughing)
Doamne, ce minte au unii...

| Prezidentul a răspuns:

Pe langa bani, sa ai valoare mare.

| SkyPilot a răspuns:

Daca esti baiat destept, te descurci cu multe fete.

| darrio2007 a răspuns:

Nu toate vor bani.Asa cum gresit gandesti. Cele care vor bani nu stiu ce sunt sentimentele intr-o relatie. Daca tu, ca baiat, vrei de la o fata doar sex, da bani.Sunt destule pitipoance de acest gen.

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa fii putin inteligent, sau macar istet.

| Miladincaa a răspuns:

Asa cum ti-au spus si ceilalti depinde ce fel de fata alegi. Nu toate fetele admira aceleasi lucruri la un baiat, dar exista niste mici "trucuri" care tin aproape mereu. Dupa ce alegi " victima" incearca sa: fi dragut cu ea, atent, complimenteaz-o, apreciaza-i inteligenta ( chiar daca nu are foarte multa) dar fara sa pari un catelus gata mereu sa sara cand ridica ea un deget. Incearca sa faci pe "bad boy" ( totusi nu exagera), chiar daca nu multe fete recunosc, un baiat rau emana un farmec carora putine ii pot rezista. Demonstreaza-i fetei ca poti sa o intelegi, chiar daca tu in realitate nu dai 2 bani pe aberatile spuse de ea. Nu e nevoie sa faci cadouri scumpe, la fel ca acum un secol un trandafir rosu si niste cuvinte alese bine sunt tot ce trebuie.
Sigur mai sunt si alte " trucuri", dar astea tin cam de fiecare data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai rabdare.
O fata desteapta nu se lasa cu una cu doua, iti trebuie rabdare, multa rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dai un bunny shoptongue cu bikeu. Incerci man, s-ar putea sa-i placa s-ar putea sa nu-i placahappy
Te duci la ea, o faci sa rada putin iar apoi o intrebi daca te place pentru ca tu o placi esti innebunit, orbesti cand o privestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aasdfghj):

"Doamne, ce minte au unii..." ai dreptate, ca toate fetele din ziua de azi emana numai incredere si demnitate. of ipocrizia asta