| Jokers666 a întrebat:

De ce cand ii dau mesaj unei fete se intampla ca fata aia respectiva sa îmi de-a cu seen de ce ca ma refer pe platformele(Snapchat,Facebook, Instagram) Va rog seriozitate!

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Daca nu e interesata csf...

| Jokers666 explică (pentru Catrice):

Frt sa stii ca te am votat la userul anului esti forta

| DeyCj a răspuns:

Vrea să vadă cine ești, și dacă-i place ce vede îţi răspunde. Dacă nu, nu. Aşa e şi în viața reală nu doar pe net.

| EUeStEEu a răspuns:

Poate nu e interesata/nu a putut atunci/nu vrea

| IamJoKeR a răspuns (pentru Jokers666):

Este fatăwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că au lista plina de tipi și nu au chef să vorbească cu tine. Nu e neapărat din cauza ta.
Eu îți recomand să vorbești cu ele in realitate, netul o să-ți aducă numai frustrări. Multe sunt și par foarte reci pe net. In comparație cu atunci când le abordezi fata in față.

| Crackman a răspuns:

O fii cu altcineva, nu o interesează să discute cu tine.
Nu vrea o relație cu tine

| DemonulDinTine a răspuns:

1-sunt foarte frustrate și pline de ele și caută altceva
2-ori sunt intr o relație și nu sunt interesate de altcineva

| Catrice a răspuns (pentru Jokers666):

Mulțam frate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din acest moment mă fac că nu te văd, ca să nu îmi vină să te ignor. Ești neserios, pe bune.

| alexalx1234 a răspuns:

Că toate sunt la fel și au pretenții prea mari.