| PleşaMihai21 a întrebat:

Salut! De ce credeți ca fosta încă îmi mai da mesaje? In condițiile in care m-a scos de la follow și m-a blocat pe wapp? E o persoana căreia, dacă nu ii dai atenție, te blochează și vorbește de rău de tine.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wow pare o persoană minunată din ce zici, nici nu mă mir de ce îi mai duci grija și doru!

| Meme10Meme a răspuns:

Poti sa ii dai tu block. Sunteti deparititi? Gata, fiecare cu viata lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propune-i sa faceti sex

| PleşaMihai21 explică (pentru anonim_4396):

E o poveste cam lunga, ea a fost cu ideea despărțiri. Poți sa te mai uiți la întrebările mele, ca am scris legat de asta. A fost ceva legat și de sex

| TLF92 a răspuns (pentru PleşaMihai21):

Cum adica iti da mesaje dar te-a blocat pe site-urile de socializare, asta nu iti pune tie niste semne de intrebare >) poate ii e rusine cu tine in spatiul public etc stai departe boss treaba ta, cine stie ce vrea de la tine faci ce consideri

| PleşaMihai21 explică (pentru TLF92):

laughing) cum sa-i fie rusine cu mine? Dacă o luăm așa, eu as fi ăla căruia i-ar fi rusine cu ea. Eu pur și simplu, nu m-am uitat la chestia asta, nu m-a interesat decât sa fie o fata cuminte și loiala. Dar se pare ca nu trebuie sa-mi pun baza așa aiurea in femei

| TFL007 a răspuns:

Vrea sa te manipuleze financiar, am patit happy sa traga banii dupa tine

| ST_Vali_1998 a răspuns:

Iti da inca mesaje pentru ca in continuare vrea atentie oferita de la tine, insa motivele pentru care a ales sa fiti despartiti nu o lasa. E o fire incapatanata si rasfatata, trebuie sa accepti asta si mergi mai departe, daca nu intelege intreab-o daca o m*** nu vrea.