| Anonim693748285916472 a întrebat:

De ce fetele sunt atrase de baieti cu parul lung? Eu sunt baiat si mi se pare o prostie
Dar fata pe care o plac este in relatie cu unul cu parul mai mare decat al ei
Ce e gresit cu lumea asta?
Cum sa fac sa ma placa pe mine?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E greșit să crezi că e cu tipul ăla într-o relație numai datorită faptului că el e mai pletos. Poate are și alte chestii mai lungi, care nu se văd cu ochiul liber!
Vrei s-o faci pe ea să te placă pe tine în locul altuia? Vise, taică... sau timp pierdut degeaba, când trec zeci de alte fete pe lângă tine.

| Tentacle111 a răspuns:

Nu sunt atrase laughing)). Ca sunt unele fete carora le plac baietii cu parul lung, asta e altceva.

| MaTeOGG a răspuns:

Sa iti zic o chestie happy!
Sunt in 2017. Dioar gandeste. Inainte daca baietii purtau roz erau declarati fetite, acum rozul la baieti e ceva normal. Chestia e ca, nu mai suntem ca inainte, evoluam si moda la fel, deci parul lung nu e o problema. Eu sincer il vreau sa fie gen Selly. Dar mai lung, e ok, adica din nou nu e o problema, iar daca acea fata nu are nici o problema e perfect normal. Si sunt multe chestii gresite cu lumea asta, dar cum te imbraci, arati, nu e prima. Nu e asa importanta problema, de fapt nu prea e o problema, fiecare face ce vrea. O problema mare ar fi foametea, saracia, terorismul, etc.

| Andreea0512 a răspuns:

Cred ca pot sa-ti raspund la intrebare,avand in vedere ca si prietenul meu are parul lung. Nu stiu daca mai nou e la moda ca un baiat sa poarte plete,dar se poate ca si aceasta sa fie o cauza. Dar si gustul fiecaruia conteaza. Poate fetei de care-ti place tie, ii plac baietii cu parul lung,deoarece ea poate sa considere acest fapt ca fiind o calitate.
Nu te sfatuiesc sa iti lasi si tu plete, doar ca sa o atragi pe fata, dar nici nu o poti forta sa se uite la tine. Daca nu o atrage nimic la tine, treci mai departe, balta e plina cu pesti!