| Adita1988 a întrebat:

Salut.
De ce o fata cand vede ca unui baiat incepe sa-i pese de ea, sa-i acorde atentia de care are nevoie, ea incepe sa se schimbe? as vrea cat mai multe pareri daca se poate happy

10 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

Pentru ca vrea sa-l impresioneze!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt increzute si gandesc mai ciudat ca baietii. Baietii sunt mai directi.

| Adita1988 explică (pentru Daydream):

Cum sa-l impresioneze? cu indiferenta?

| Daydream a răspuns (pentru Adita1988):

Poate ea crede ca e mai smechera asa!

| Angels151 a răspuns:

Buna Adi! Poi in primul rand unele fete nu stiu sa aprecieze ce au langa ele....Eu zic ca cel mai bine e sa te comporti intr-o zi frumos si in alta sa incerci sa nu ii mai acorzi atata atentie deoarece daca vede ca poate sa te piarda nu va mai gresii. Daca tu te comporti mereu frumos cu ea, zice ca o iubesti si ca o sa o ierti mereu indiferent ce va face. Sper sa te ajute sfatul meu. Mult noroc!

| Adita1988 explică (pentru Angels151):

Mda...multumesc am sa tin cont happy

| Danysan a răspuns:

Daca o face in bine atunci e foarte indicat, ca baiat sa continui sa faci presiuni aspura ei.O fata daca e apreciata si Iubita o sa se simta foarte bine si va inflorii ca o floare dar aici conteaza si ce caracter are -la unele li se urca la cap si devin tupeiste, nesimtite si au impresia ca li se cuvine totu -Sfatul meu e sa le dai peste nas la fetele de genu, ca sa vada care le e pozitia si cum trebuie sa se poarte intr-o Relatie.

| Adita1988 explică (pentru Danysan):

In rau a facut-o, si tin sa precizez ca gaseste tot felul de scuze prostesti, uite de ex, ieri mi-a zis ca o sa ma sune pe parcursul zilei sa vorbim, si n-a facut-o, bine a zis ca ma suna de pa o amica de a ei ca ea nu are credit, ma rog, cert e ca i-am zis ca de ce nu m-a sunat, si ca n-a vrut sa ma sune, asa i-am zis, si cica la ea, ca ii fac nervi si ca s-ar putea sa ne certam c avorbesc prostii... ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impresioniste. una arata si altceva sunt, mare grija cu astea.

| Adita1988 explică (pentru anonim_4396):

Mda...