| Cheloo200101030405 a întrebat:

Salut,deci am facut-o cu iubita mea acum 3 zile si ei ii trecuse menstruatia cu 3 zile inainte si mi-am dat drumul in ea. Care sunt sansele sa ramana, plus ca dupa 12 ore avea ameteli.

11 răspunsuri:
| Roxxaannaa a răspuns:

Șansele sunt de aproape 100%. Atata timp cat a ajuns sperma in ea, nu contează cand o faceți (in funcție de menstruația ei)

| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a ramane gravida sunt minime.

| DaniGl a răspuns:

Nu sunt sanse sa rămână însărcinată.

| Cheloo200101030405 explică (pentru Roxxaannaa):

Menstruatia ei a tinut 5 zile. si dupa 3 am facut-o si am scapat mult ca vaca...

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca actul sexual amintit a fost intretinut cel mai probabil in cea de a 7-a ori a 8-a zi a ciclului menstrual, sau poate chiar in a 9-a zi a ciclului, insa numai daca menstruatia a durat 6 zile, formarea unei sarcini ar putea sa se produca NUMAI/DOAR in cazul in care lungimea ca numar de zile a fiecarui ciclul menstrual a fost si este mereu mai mic de 25 de zile. In cazul in care lungimea ciclului menstrual a fost intotdeauna mai mare de 26 de zile, in acel caz teoretic este IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina chiar si daca sperma a fost ejaculata in vagin.
Este ABSOLUT IMPOSIBIL ca sa poata sa apara chiar si cel mai mic simptom de sarcina mai devreme de 2 saptamani, fiindca singurul simptom adevarat de sarcina il reprezinta neinceperea menstruatiei la data asteptata. In concluzie NEsansa de a ramane insarcinata poate sa existe NUMAI/DOAR in cazul in care ciclurile ei menstruale sunt intotdeauna mai scurte de 25 de zile. Multa sanatate!

| Cheloo200101030405 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci sunt sanse mici sa ramana?

| CrisStina90 a răspuns:

Dacă era la ovulație sunt șanse mari să rămână, de asemenea dacă are amețeli după 12 ore nu înseamnă că a și rămas.Cel mai bine e să facă un test de sarcină cam după o săptămână de la actul sexual. https://www.garbo.ro/......inata.html

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

Ti-am explicat. Numai in cazul in care CICLURILE EI MENSTRUALE au mereu lungimea mai mica de 26 de zile. Eu nu am de unde sa stiu ce lungime (ca numar de zile) are de regula ciclul menstrual al iubitei tale.

| Cheloo200101030405 explică (pentru corbulalbrosu):

Ultima data a tinut 5zile -6?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei283 a răspuns:

Deci esti fata cu penis sau lezbianca transexualarolling on the floor)) aaa?