| Gabriel2007 a întrebat:

Salut, deci am o dilema.
Am fost cu o tipa si ea mi-a spus ca primul ei contact a fost nu chiar un contact, s-a masturbat reciproc cu iubitul ei de atunci.
Apoi s-a despartit de el si am avut cu ea si primul ei contact sexual, dar ala a fost protejat.
Apoi noi n am mai vorbit, s-a bagat iar cu ala si a fost si cu tipu ala de 17 ani cred, un contact sexual, ea mi-a spus ca mai intai a " bagat-o " de doua ori si a scos-o ca sa se invete, apoi au fost protejat, ceea ce mie totusi mi s-a parut o inconstienta, ma rog, n am stiut chestiile astea pana acum.
Acum doua zile am avut un contact sexual cu ea si abia la jumatatea actului am realizat ca s-a rupt prezervativul, l-am scos afara si am ejaculat afara. Ce credeti, e risc de HIV? sad

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă e ea infectată. Și chiar așa, destul de mic.

| Gabriel2007 explică (pentru mihai69):

De exemplu acum imi spune ca m-a mintit aseara sa fiu eu calm sa nu cred ca e risc de sarcina. Si ca cica a bagat o si atunci protejat, nu stiu ce sa mai cred, oricum cica doar tipul ala a fost in viata ei, ea are abia 15 ani impliniti, eu am 16.

| mihai69 a răspuns (pentru Gabriel2007):

Dacă la 15 ani deja se coțăie când are chef, nu merită să ai o relație cu ea. Decât cu beneficii.

| Gabriel2007 explică (pentru mihai69):

Pai asta fac, iti dai seama ca nu pun suflet frate, o ard si eu cand am chef laughing) Dar doar protejat, acum s-a rupt si doamne am fost mirat, nu mi-s-a intamplat niciodata

| dullcat a răspuns:

Cand schimbi partenerii, da, este risc. Apoi, tu inca esti impreuna cu ea dupa ce s-a intamplat sau voi aveti o relatie din aia in care e ok sa faceti sex cu altii? Nu cred ca am inteles.

| Gabriel2007 explică (pentru dullcat):

Noi eram intr-un fel de relatie cu beneficii.

| Gabriel2007 explică (pentru dullcat):

Si nu stiam de tipul ala pana acum.

| Gabriel2007 explică (pentru Gabriel2007):

Si oricum n-aveam frica ca mereu merg
protejat indiferent de sex oral, vaginal etc.
Dar s-a rupt.

| Ilovedinero a răspuns:

HIV, herpes, sifilis, sida, hepatite.Ia de acum marimea corecta si du-te testeaza-te ca nu stii niciodata

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea a avut virusul HIV, este posibil de o infecție HIV.

| dullcat a răspuns (pentru Gabriel2007):

Cand ai astfel de relatii trebuie sa-ti asumi, mai ales cand persoana respectiva nici nu zice adevarul.Mai mult de atat, esti constient ca bolile cu transmitere sexuala se pot lua chiar si cu prezervativ, nu?

https://www.romedic.ro/......iv-0P41349

| Gabriel2007 explică (pentru dullcat):

Da, dar a avut doar o relatie inaintea mea.

| dullcat a răspuns (pentru Gabriel2007):

Nu e o scuza buna.In fine, va descurcati voi, ca daca faceti sex de pe acum inseamna ca va comportati ca niste adulti, nu? Nu se poate sa luati numai distractia din ecuatie si cand apar probleme sa va comportati ca niste copii.