| pacalaandrei123 a întrebat:

Salut este adevarat ca masturbarea te face sa nu mai vrei relatii intime cu partenerul tau sau sa nu iti mai doresti sa faci sex cu cineva, din cauza ca tu"ai ce ti trebuie"?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca exagerezi cu autosatisfacerea e si normal sa nu ti mai doresti sa faci sex cu cineva la fel de mult. Daca ai un partener nu vad de ce ai abuza de sportul asta...nu i o crima daca se intampla ocazional dar nici sa inlocuiesti o viata sexuala sanatoasa cu asta. Nu se compara.

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Mai pacala, tu ai pus intrebarea da ai dat si raspunsul. corect.
stai jos! ai un 10.

| doctorandus a răspuns:

Deci faptul ca mananci uneori covrigi te face sa nu mai poti manca friptura?

| pacalaandrei123 explică (pentru doctorandus):

Ce logica de ****, mai eu vorbesc de cea excesiva, ca din cand in cand mai merge.