| Seara12 a întrebat:

Salut, eu normal ca atunci cand mi se scoala penisul venele sa iasa foarte tare gen, nu stiu, daca e normal?

Răspuns Câştigător
| JhonDoue a răspuns:

E absolut normal.

6 răspunsuri:
| Catalin77945 a răspuns:

E ok, gen difera de la penis la penis

| justnobody122 a răspuns:

Nu sună a fi ceva anormal. Depinde și de nivelul de excitație.

| Alextu11332 a răspuns:

E normall se numeste calibru!

| darrio2007 a răspuns:

Alea-s ghinturile, ca la țeava puștii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok, inteleg ce vrei sa zici, dar in acelasi timp, desi nu vreau sa ma leg de asta... ce ai scris acolo? Unde se termina fraza, unde este intrebarea, ce o delimiteaza, ce este cu acel "gen" aruncat ca dupa gard acolo? (Nu o lua in nume de rau tongue ).

Da, presupun ca e normal, depinde de fiecare persoana in parte.

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

Omul are ditamai p a și primul lucru la care te gândești e ca nu a scris corect? Ți-a trecut pana la urma, a fost doar o faza? Pentru mine a fost mai mult de-atât...