| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt impreuna cu doua fete, iar ele sunt in acelasi liceu. Ar avea cum sa afle una de cealalta?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Neh, nicio sansa sa afle, secretul tau e subtil ca o balega in mijlocul bulevardului

| UnBroken2016 a răspuns:

Clar nu. Ceva egal ar fi cei 2 poli.

| Sociopat a răspuns:

Daca tu nu esti cu ele la liceu e ok dar zic sa alegi una pentru ca nu se stii ce o sa se intample.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal, sunt sanse foarte mari sa se intample acest lucru. Cel mai bine ar fi sa renunti la una dintre ele si sa o alegi pe cea la care ti mai mult. Stii cum e cand alergi dupa doi iepuri nu?winking

| seth2016 a răspuns:

Gata? Ai fugit?

| LoveSleep a răspuns (pentru seth2016):

Și eu care credeam că îi place să trăiască periculos.

| seth2016 a răspuns (pentru LoveSleep):

S-a ingrozit.

| n1445 a răspuns:

Un barbat adevarat nu e cel care are cat mai multe iubite ci cel care are ochi numai pentru iubita lui.
Daca fetele se imprietenesc, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Totusi, la ce te referi cand spui ca esti impreuna cu 2 fete?
Pentru ca nu te poti afisa cu nici una, fara ca cealalta sa nu afle, asta daca cumva este reala povestea ta si nu doar inchipuita.

| Nyy2003 a răspuns:

Da e posibil