| K9Marian a întrebat:

Salut, există niște pastile ceva pentru a prelungitactul sexual cu mult timp gen sa nu te termini repede, știe careva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista, se numesc Viagra si se dau celor in varsta care sunt la andropauza si nu mai au erectii ca-n tinerete, sau celor cu probleme serioase de erectie.
Tu cati ani ai si din ce categorie faci parte?

| Blacky1234 a răspuns:

Da exista mai multe tipuri. Dar sfatul meu, si iti spun din proprie experienta, mai bine te duci la un urolog, iar acesta iti va prescrie medicamentul necesar.