| RazzyFUnik a întrebat:

Salut fetelor
As vrea sa intreb cum v-ati cunoscut iubitii? Care au fost primele replici? daca a folosit o replica de agatat o poti spune? Ce va fascinat in acele momente? Relatia exista sau s-a terminat? Ms

6 răspunsuri:
| AlleyChann a răspuns:

Ne-am cunoscut când l-a adus un prieten în cartier, acum vreo 4 ani. Primele replici au fost *Bună*. Nu am folosit nici o tristeţe de aia, după 2 săptămâni am fost prima dată impreună şi da, relaţia continuă şi acum.

| fffandreeea a răspuns:

Pai.thinking pe un baiat l-am cunoscut pe mess.era de la liceul meu ne am vazut.pe hol nu am vorbit prea mult.dar seara cand veneam de la scoala si intram pe mess ma baga in seama si la intr -o zi mi a zis cai place de mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el(eu imi dadusem seama ca ma placelaughingdar l-am lasat sa faca el primul pasbig grin). apoi ne am intalnit a 2 a seara.eu fiind mai timida ma surprins cu multe chestii dragutebig grin.de exp mi-a spus "vino sa-ti zic ceva la ureche"atunci m-a sarutathee heesi mi a zis dulcegarii laughing. relatia a durat 6 luni sfarsinduse urat.happyoricum l-am iubit din toata inima mi-a luat 3 4 luni sa-l uit.thinking o alta relatie a fost atunci cand l-am intalnit prima data la biserica de noaptea invieriilaughing. eram cu varamea si chicotam pentru cal vazusem pentru prima data si e foarte frumosbig grin.il urmaream amandoualaughingcu ochii nu tot timpul.ma roglaughingapoi ne am intalnit cu el intr o "casuta"unde se pun lumanarile pentru vii si mortistraight face ca era frig afararolling on the floorsi acolo era cald.eu cu varamea stateam in picioare el a invitato sa stea jos si pe mine dar nu mai aveam unde.si mi-a spus "stai in bratele mele"laughingdar nu am vrut. apoi am intrat in biserica in alt corp de biserica unde era o scara dinaia gen bancilaughingm-am asezat si dardaiam.bineinteles eram cu mai multi dar stateau in picioare.cum dardaiam eu. deodata il vad langa mine si fac"iti este frig?", eu"da", el"pai iama de brat sa ne incalzim" si am stat asa o ora nu am vorbit insa prea mult.a 2a seara o fata imi cere nr meu ca il vrea ellaughingnici nu ma gandeam ca o sa am bafta la asa baiat frumos:Xdar in clipa urmatoare el ma suna simi sp sa ne intalnim.ne am intalnit ma cerutrolling on the floorsi a durat 2 luni pentru ca eu nu am imi vrutbig grin

| RazzyFUnik explică (pentru fffandreeea):

Imi place cum ai povestit big grin si e interesant happy si acum prezentul? e bun sau monoton? mai facut foarte curios laughing multumesc pentru raspuns.

| DoamnaX a răspuns:

O sa-ti spun numai despre prietenul prezent. L-am cunoscut prin fostul prieten, eu il mai vazusem si imi era simpatic. El m-a tot cautat si pana la urma m-am despartit de fostul si l-am luat pe el. Prima intalnire a fost superba, pot spune ca e iubirea vietii mele. Si stii cum se spune. prima iubire nu se uita niciodata. Avem un an si 3 luni in prezent, si sper sa o tinem tot asa happy

| fffandreeea a răspuns:

Eh.sololaughingm-am cam. acrit dupa fostele relatii.e un baiat big grinfoarte dragut si ma place dar eu parca nu prea vreau.sadthinking si eu il plac.dar imi e frica de o alta relatie si mi-e lenelaughingnu stiu ce sa facbig grinpoate imi sugerezi tubig grin
hee hee

| RazzyFUnik explică (pentru fffandreeea):

Pai decat sa regreti ca nu ai incercat mai bine sa iti para rau ca nu a mers
insa sa nu iti asumi riscuri prostesti calculeaza din timp daca relatia are sanse sa reziste, asta daca nu vrei doar o rel pasagera
In orice relatie sunt avantaje si dezavantaje, intr-un final risti si castigi sau nu ...multa fericire