| shippuden a întrebat:

Salut, fetelor ce frizuri va place cel mai mult la baietii cu parul brunet?

Răspuns Câştigător
| Rubiishor a răspuns:

Pletos; cu creasta sau tepi

5 răspunsuri:
| InvisibleGirl a răspuns:

Buna.Nu ma uit la freza baiatului.Ma uit la ce are sub freza!

| InvisibleGirl a răspuns (pentru Rubiishor):

Vai de capul tau!
Du-te si invata draga mea lasa baietii oh go on Cand vei ajunge la o facultate nu te mai uiti la frezele baietilor ...asta in caz ca ajungi la o facultate.

| Originalone a răspuns:

La ala micutu si chel,lat, burtos,dat pe spate, culcat, sculat.

| beeapurplee a răspuns:

Creasta tongue

| Rubiishor a răspuns:

@InvisibleGirl
Veziti de problemele tale narcisisto! nu mai comenta fara sa stii ce zici