| Morcoveatza_Mario_1994 a întrebat:

Iubesc o fata si am aflat ca si celui mai bun prieten ii place de ea. Ce sa aleg? Fast answer. Ofer funda!

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Va trebui sa tineti cont si de parerea ei, poate ea nu va place pe nici unul asa ca nu este numai alegerea ta

| Morcoveatza_Mario_1994 explică:

Alte raspunsuri?

| Raluu25 a răspuns:

Buna! eu te sfatuiesc sa ai mare grija ce alegi, vezi daca fata respectiva chiar merita sa risti o prietenie. Spune-i prietenului tau despre ce simit iar daca va fi un prieten bun va zice sa incerci tu cu ea, cred ca si tu ai face la fel pentru el.In principiu cred ca unul dintre voi doi trebuie sa o placa mai mult decat celalalt, noi oamnei putem intr-o mie de moduri.Dar cum am mai spus si repet ai grija ca fata sa merite

Bafta!

| Adriia a răspuns:

Fetele vin si pleaca, prietenii adevarati raman.

| Raicu_Alina_1990 a răspuns:

Poti s-a vorbesti cu prietenul tau si sa il intrebi ce intentii are catre fata. Daca spune ca vrea ceva serios ii lasi, daca nu incerci tu o relatie cu fata.Succes!winking

| RAY a răspuns (pentru Adriia):

Corect asa e