| comandantul638386 a întrebat:

Salut. Iubita mea mă iubește mult și este foarte atașată de mine, insă niciodată nu are chef de sex și în timpul sexului nu simte placerea contactului sexual. De când ne știm, de multe ori o face pentru mine pentru a nu mă lăsa "la greu", dar mie nu îmi place să știu că face asta doar pentru mine. Am incercat cu ea toate pozițiile, toate tehnicile, posibilul și imposibilul. Credeți că e problema la mine sau la ea? Credeți că are o afecțiune?
In plus mereu o doare foarte tare, spune că o simte până în burtă și că o doare in burtă.
Durerea nu ii dă voie sa se bucure de sex.
Plus ea nu are apetit sexual, foarte rar are chef și atunci foarte puțin. Daca vreți și alte detalii vi le pot da.
M-ar ajuta o părere.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai un penis mai lung decât vaginul ei, o atingi la cwrvix ceea ce produce durere.
Posibil și o lubrifiere insuficientă să contribuie suplimentar la discomfort.
Nici dacă îi faci sex oral nu îi place?

| comandantul638386 explică (pentru mihai69):

Ba da, oralul ii place. Crezi că o lubrifiere bună și să bag penisul mai puțin ajută?

| Madaxo97 a răspuns:

Poate ai penisul prea mare și de aia o doare, sau are ea vaginul prea îngust, încercați să folosiți și lubrifiant, sau un preludiu mai lung.
Există și femei mai frigide, încordate, care nu se bucură de sex si nu le place, nu e vina ta sau a ei, tu probabil ai nimerit o astfel de femeie, iar tu având apetit sexual total opus, nu sunteți deloc compatibili sexual.

| mihai69 a răspuns (pentru comandantul638386):

E foarte posibil.
Plus multă tandrețe, mângâieri, sărutări.
Sau, celălalt răspuns.

| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca in timpul penetrari vaginale ii iasa penisul tau pe gura si se ineaca, du te la ciomu pentru operatie si lasa doar 25 de cm la penis, invata cum sa satisfaci femeie inainte de a face sex

| comandantul638386 explică (pentru Madaxo97):

Mulțumesc pentru răspuns.

| comandantul638386 explică (pentru mihai69):

Mulțumesc pentru răspuns, Sir.

| comandantul638386 explică (pentru RAY):

Bratka sa știi ca sa satisfaci o femeie nu este că și cum ai învăța să conduci o mașină, este un proces diferit, iar fiecare femeie este diferită. Unele au alte preferințe, altele alte preferințe, femeile nu sunt la fel, sunt diferite și au nevoi diferite, placeri diferite, etc. Cu siguranță pot satisface o femeie, dar nu poți satisface toate femeile, dacă nu înveți cum sa te adaptezi pentru fiecare. Și nimeni nu s-a născut din pi**ă și a fost marele Don Futachos de când l-a băgat doctorul in incubator la maternitate. Viața este un proces de învățare.

| RAY a răspuns (pentru comandantul638386):

Folosiți pornohub pentru educație sexuală, asta spun și eu, viața e un proces de învățare, înainte de toate contează atracția fizică

| Miruna333 a răspuns:

Sa consulte un doctor, durerea nu este deloc normala, mai ales lipsa placerii sexuale