| Foca a întrebat:

Joci metin2RO, daca joci pe corvus, dau hack pe iteme bune.

Hack are teleport, licori rosi automate, licori albastre automate, le setezi tu poti sa le pui de la 100 la suta automat pana la 10 la suta, Adunare automata, si viteza, de miscare marita, de 2 ori si de 4 ori.

Hackul are si zoom poti vedea metinele de sus.

Daca joci pe corvus si ai sa-mi faci o oferta, il ai nu vreau bani pe el oentru ca asa l-am luat si eu pe iteme.

Id messenger: iuli_red@yahoo.com

Nu vreau oameni neseriosi. Cer si ofer seriozitate

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ok,unde e dragoste si unde e sex in tot ce spui? Observi ca ai"ejaculat"pe langa da?happy

| AnNe a răspuns:

Dargul meu hakul nu se mai poate folosi d emult pe Rowinking fa-ti singur un cont

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Iuli nai sanse sa pacalesti pe nimeni a bagat anti hack anti spam pe ro laughing) asa ca bye bye

| ynutzza a răspuns:

Asa e! e anti-hack pe mt2ro!

| Foca explică:

E sa stiti si voi, ca nu e antihack laughing). Va Poat demnostra sa stiti si voi, am si hack de manti si Fish laughing). ESTE PE PROBATEA happy

| Assu53 a răspuns (pentru Foca):

Stati linistiti ca hackurile merg pe ro, asta pentru ca evita antihackul, si deschid direct metinul fara sa mai aceseze antihackul, de aceea ca sa iti mearga hackul trebuie sa ai updateul facut la metinwinking

| alex804 a răspuns:

Uitati aici hack si asta merge nu ce zice asta http://mt2-hack-yang.yolasite.com/ intrati si Bafta la joc!

| jimmy132 a răspuns:

Frate, decat sa stai cateva luni de zile sa faci niste yang mai bine cumpara yang de la booti, au astia foarte ieftin, uite-te pe site-ul lor http://www.g3710yang.yolasite.com/. Asta a fost doar sfatul meu, asa am facut eu, + ca am primit 1kk gratis ca le-am dat like la pagina de facebook. Bafta!;)