| Sawarekh a întrebat:

Salut! La ce se refera o fata cand spune: ''Nu m-ai tachinat, nu a existat flirt, prin urmare nu vad ca putem continua pentru o relatie''?

Ideea este ca pe tot parcursul date ului, doar eu am initiat conversatiile, ea nu vorbea cam deloc, iar daca taceam, nu spunea mai nimic.

A 2-a zi, tipa a spus ca sunt dragut, dar nu a existat chimie.

Asta nu inseamna de fapt, ca nu a fost atrasa de mine, fizic, dar nu a vrut sa fie sincera ca sa nu ma supar?

Adica mi se pare ciudat sa spui ca nu exista chimie, dar nici nu a dorit sa ma cunoasca, in ciuda faptului in care eu i-am adresat intrebari constant.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E simplu: nu te place așa că nu mai scormoni in trecut

| Kiran a răspuns:

Poate fi ceea ce crezi tu, ca a incercat sa fie draguta si sa nu spuna direct ce parere crede despre o posibila relatie intre voi doi.

Poate fi si altceva la mijloc, a intrezarit in tine un comportament din trecutul ei si crede ca esti un "deja-vu", poate ea dorea un "bandaj" sentimental si s-a razgandit iar lista continua.

Oricum ar fi, daca chiar o iubesti si esti sigur de asta, continua sa fiti prieteni, incearca sa nu pierzi "pretextul" de a va vedea ca simpli amici si in timpul asta, incearca sa afli mai multe despre ea, poate te va ajuta sa intelegi cine sau ce este mai exact aceasta fata. Succes!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te-a refuzat elegant. Ti-ai ales o tipa cu bun simt.

Este evident ca intrebarile, subiectele abordate sau opiniile tale nu concorda cu opiniile si ineresele ei. Nu a gasit compatibilitate cu tine.
Data viitoare pune intrebari si lasa fata sa-ti spuna ce crede ea despre una, despre alta.
Asa va dati seama daca va potriviti sau nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista chimie între voi, pentru ca nu ai băgat-o în seama și nu i-ai dat ce a vrut ea.

| Sawarekh explică (pentru Emilian65):

Am bagat o in seama mult si bine man happy

| JohnnydeFeer a răspuns:

Are inteligenta de 15 ani.