| sined99 a întrebat:

Marimea conteaza? da sau nu? prefer raspunsuri de la fete

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da! Dar mărimea capului, ăla de pe umerilaughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Toti astia care aveti un viermisor intre picioare puneti intrebarea asta. Si toti vreti sa auziti mereu acelasi raspuns: " Nu, marimea nu conteaza."
Da eu cum sunt mai a dracu, iti spun ca am prietene care au avut mai multi prieteni, si cum fetele vorbesc, radeau de aia care aveau madularul minuscul, comparandu-i dese ori cu altii...Deci intr-o oarecare masura conteaza.
Ah, si stai linistit, nu trebuie sa fii complexat de asta.

| RAY a răspuns:

Marimea portofelului da conteaza

| neutrino a răspuns:

Teoretic nu, practic da! Multi/multe zic ca nu conteaza marimea, ci sa stii ce sa faci cu ea. Atunci, logic este ca cel mai bine este sa nu fie mica, dar sa-si faca si bine treaba!

| Kimotodoki a răspuns:

Marimea penisului conteaza doar cand vine vorba de sex, ca sa ajungi la sex trebuie sa ai cap(creier) si portofel, iar aici intervine marimea din nou.Deci da, marimea conteaza.

| luap19 a răspuns:

Contează cum il folosesti

| peperonies a răspuns:

Cum sa iti zic eu. marimea nu conteaza zic barbatii cu **** mica, banii nu aduc fericirea zic oamenii saraci...

| SySwOw a răspuns:

Vere cauta aici mercador.rohee hee)

| Emilian65 a răspuns:

Daca sti sa folosesti si un penis mic, atunci marimea nu mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

„si cum fetele vorbesc, radeau de aia care aveau madularul minuscul, comparandu-i dese ori cu altii."
„Ah, si stai linistit, nu trebuie sa fii complexat de asta."
Mi-a plăcut asta.

@sined99 dacă ai peste 8 nu trebuie să îți faci griji.
http://www.descopera.ro/dnews/11987176-care-este-marimea-medie-a-penisului