| Isabela96 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat care este colegul meu, nu stiu daca el a obesvat sau nu asta.Ne ajutam reciproc, ne intelegem bine dar nu stiu am impresia ca ii place de alta fata pentru ca se da foarte mult pe langa ea, acum un an si ceva au fost impreuna si ea la parasit..nu stiu daca a uitat-o... unii imi spun ca da dar dupa cum o priveste nu am aceeasi parere, am uneori impresia si nu stiu cum as putea sa imi dau seama daca ma place sau nu fara sa il intreb...

5 răspunsuri:
| Isabela96 explică:

Daca vreti si ale lucruri ..mai spun...dar acolo chiar nu am mai stiut ce sa scriu...

| acebv a răspuns:

Dupa parerea mea eu zic ca ar trebui sa il intrebi daca ii place de tine daca raspunde da zi ca si tu il placi daca zice nu atunci bagi o scuza gen am auzit ca ma placi

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Am o idee vreifical ce este in inima lui dar barbati sunt tot timpul mereu ciudati dar crede-ma eu mereu am sufletul curat si sincer.

| Isabela96 explică (pentru acebv):

Ar fi cam ciudata scuza...si oricum daca nu stie ca il plac poate sa zica nu doar din faptul ca nu crede ca eu simt la fel

| Isabela96 explică:

Chiar mi-ar placea sa-i pot supe ce simt dar imi e foarte teama