| ANDREI988 a întrebat:

Salut Numele meu este Andrei am 16 ani jumate iar intrebarea mea este un pic stranjenitoare sper sa nu radeti.Deci nu m-am masturbat de prea multe ori de fapt foarte rar si pana acu niciodata nu mi s-a intamplat sa ejaculez dupa masturbare pur si simplu nu m-am simtit deloc satisfacut niciodata dar cand am avut un vis dinacela umed cu vreo fata fierbinte mi s-a intamplat sa ejaculez.Nu am vreo problema psihologica sau am facut operatii la penis de nu stiu ce boala decat de hipospadias ce nu afecteaza ejacularea.Deci intrebarea mea este.O fi vreo problema de satisfacere? Va rog sa raspundeti serios si sa ma scapati de gandu asta din cap "Aoleu daca nu ejaculez cand ma masturbez o sa raman impotent"

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ANDREI988 explică (pentru adiuseri):

Formeaza corect propozitia te rog

| Patrick1 a răspuns:

Se mai intampla sa nu ejaculezi daca nu esti suficient de excitat!winking Schimba si tu filmul! happy Stai relax, nu e nimic grav. Se mai intampla! Bafta!