| cristissz a întrebat:

Numele meu este Cristi si am o intrebare.Eu,ceva timp (aproape 1 an) am fost cu o fata.O relatie de aproximativ 5-6 luni. Dupa ce ne-am despartit, ea a fost cu un alt baiat pana acum cateva saptamani(aprox. 4-5),s-au despartit nu stiu din ce motiv, iar eu simt ceva pentru ea de atunci, i-am zis ca o plac si mi-a zis ca a mai fost o data cu mine intr-o relatie si ca vrea sa stea putin mai mult timp singura.Problema e ca de fiecare cand o vad la liceu ne uitam unul la altul si zambim. Oriunde, nu doar la liceu.Credeti ca simte ceva pentru mine? De ce mi-ar spune ca vrea sa stea singura si ca fost mai fost o data cu mine? La ce s-a referit? Dau funda plz

Răspuns Câştigător
| Denisya a răspuns:

Eu ca fata iti spun ca vrea sa te tina putin pe spini.i place sa se joace dea soricelu si pisica.cate ca nu.ti mai pază retrage privirea când o vezi si iti garantez ca daca va vedea ca dinte.o data nu o mai dai atentie se va pune pe ganduri. daca te vrea inapoi va veni singuri ca.sti diferența doare. fate un pic indiferent si vei vedea cum se schimba treaba garantat. spun din propus experienta.si eu ma.m jucat asa in liceu.mi-a placut sa țin băieții pe jar.dar când am vazut ca dintr.o data nu ma baga in seama m-am simtit aiurea atunci man dus singura sa ma bag in seama.laughing

10 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Eu de exemplu nu aş mai încerca o relaţie cu un băiat cu care am mai fost. Ce n-a mers o dată, nu va merge niciodată. Poate şi ea gândeşte la fel. Dacă nu, oricum are nevoie să fie singură după o despărţire.

| Yon1470 a răspuns:

Ti-a spus intr-un mod mai discret si fara suparare ca nu mai merge si n-are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu mai vrea și ți-a spus într-un mod frumos și elegant.
Caută alta fata.

| Elena97M a răspuns:

Raspunsul ei ma face sa cred ca e genul de fata care vrea sa incerce cati mai multi baieti.

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

Nu te mai vrea man, cauta-ti altele si asigura-te ca te vede cu ele.

| sweetangels a răspuns:

Nu-ti pierde timpul visand, ea sigur viseaza la sex in trei cu altii rolling on the floor

| Denisya a răspuns (pentru Necunoscut112):

Te referi la mine cumva draga? cateloghezi oamenii fara a sti treburile defapt.Asta a fost acum 8ani la liceu.de atunci am un bărbat si 2copii.Nu sunt genul dupa mai multi bărbați.hellou

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Denisya):

Poftim?

| Denisya a răspuns (pentru Necunoscut112):

Îmi cer scuzelaughingcredeam ca îmi este adresat mielaughing

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Iar minti! Minti, minti, minti, minti...