| tr3ig a întrebat:

O intrebare asa ca de anul nou, v-ati prins vrodata parintii in "flagrant"? Bine nu ma refer la faptul ca sa ii vedeti cum tati i-o trage lu mami!? Ma refer daca a-ti auzit zgomote, gemete, cand si-o trageau din camera lor cand trece-ati din intamplare pe acolo? Si cum ati reactionat a doua zi cand erati la masa cu totii?

11 răspunsuri:
| rep a răspuns:

Si de ce oare sa si-o traga ciudata educatie data de parinti prin obiceiurile si comportamentul lor nu e bine deoarece copii se pot lua dupa ei si eu cred ca fac si ei un fratior na sau o surioara dar nu stiu sa o faca in liniste

| vocea a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata, dar probabil parintii tai au o pofta ebuna de viata si nu au unde isi consuma iubirea, fiindca hotelul este scump, iar acasa nu prea pot.

| cikone a răspuns:

E problema lor ce fac!

| muziclive a răspuns:

O doamne ce parinti lini de viata ai!

| muziclive a răspuns:

O doamne ce parinti plini de viata ai!

| tr3ig explică (pentru rep):

Ce ti se pare anormal? Ce parintii tai crezi ca nu si-au mai tras-o dupa ce te-au facut pe tine?

| tr3ig explică:

Ideea este raspunsul daca i-ati prins cum ati reactinoat a doua zi atata tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire pentru sanatatea mea mentala nu am avut parte de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatatea mea mintala este intacta

| Maria1211 a răspuns:

Da in special patul scartaind laughing
Pai cum sa reactionezi in niciun fel, pur si simplu te comporti normal ca de obicei.
E un lucru normal.

| darrio2007 a răspuns:

Te comporti normal. Ce ar trebui sa faci? Sa-l iei pe taică-tu la bataie ca o impingea pe maica-ta de la spate? Asa te-au facut si pe tine.Si asa ai sa faci si tu mai tarziu. Sau nu iti place pozitia asta?