| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
O prietena s-a excitat cu jetul de apa pana la orgasm si apoi a curs mult sange.
Era si pe ciclu. Credeti ca nu mai este virgina? -Anda

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca era pe ciclu e clar ca de asta a curs sange. Voi ganditi inainte de a pune intrebari stupide? Si nu, nu are cum sa nu mai fie virgina decat daca si-a introdus ceva in vagin.

| SkyPilot a răspuns:

Nu cred ca se putea dezvirgina cu jetul de apa. Nu pot fi 100% sigur, lumea e mare iar categoria aceea care are intotdeauna mintea odihnita gaseste resurse pentru orice.

Răspuns utilizator avertizat
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Virginitatea e o chestie relativa. Depinde ce intelegi prin "a fi virgin". Fiecare are varianta sa.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru TuDorEL96):

1-0

| DaianMarian a răspuns:

Mare e gradina ta doamne...

| Green66 a răspuns:

E virgină, dar acum se zbate ca peștele pe uscat dacă nu are parte de jetul de apă.

| Alcyon a răspuns:

Virginitatea nu sta intr-un himen ce se poate rupe si cand faci sport. Daca n-a avut contact sexual cu un baiat, e virgina. Ar fi bine insa, sa nu mai faca astfel de lucruri, fiindca se poate rani sau infecta.