| anonim_4396 a întrebat:

Ok, chiar dacă sunt penibil, laughing ideea e ca va adresez o intrebare si vreau un raspuns nu doar o opinie despre mine.

Am abordat o tipa într-un magazin (ea lucreaza acolo) si după ce am schimbat câteva vorbe si m-am intors din drum ca sa-i spun ca e frumoasa, mai tarziu i-am cerut instargamul si acum ne followim.

Ea ma sorbea din priviri și părea foarte atrasă de mine.

Faza e că i-am trimis un "hei" acum 3 zile și nici macar nu a citit mesajul.

Cum ar trebui să iau asta? Mi se pare ciudat.

Fundă!

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Cred ca pui prea mult accent pe Instagram in loc sa te concentrezi pe lumea reala. Ce e atat de greu sa te mai duci o data la magazin?

Daca intr-adevar "te sorbea din priviri si era foarte atrasa de tine", atunci cu siguranta se va bucura sa te vada si veti avea inca o discutie placuta care-ti va confirma sperantele.

Iar daca te-ai inselat, oricum e mai bine sa afli asa decat sa stai si sa te intrebi "de ce nu mi-a raspuns la mesaj pe Instagram?"

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterge mesajul si trimite-i altul. Evetual pune-i si o intrebare, ca sa o faci sa iti raspunda. Ca de vazut probabil a vazut mesajul, doar ca nu a apasat pe el ca sa iti dea seen.

| AdrianaLacan a răspuns:

Da, e penibil, dar se intampla big grin laughing
Poate ai trebui sa scrii mai mult decat atat, ca vrei sa o scoti intr-o seara in oras, daca are chef happy Eu daca vad un 'Hei' si atat, nu as da curs conversatiei, tocmai pentru ca nu stiu ce doresti de la inceput happy incearca, nu se poate intampla nimic rau, decat sa nu-ti raspunda sau sa-ti zica ca nu e interesata happy sau poate e ocupata, si fix de stat pe insta nu are timp momentan happy Bafta! big grin

| darrio2007 a răspuns:

Că te sorbea din priviri cred ca a fost doar parerea ta. Fata a fost doar civilizata. Dar era preocupata de munca ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu sunt genul de tip care să se mintă singur, multumesc pentru raspuns laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca as fi insistent daca as face asta, am făcut 3 pasi deja laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.Daca spui tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AdrianaLacan):

Dacă e intr-adevar interesată poate face si ea o mișcare dupa ce am făcut eu 3 laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce vrei să se întâmple, aia o să se, dacă mai faci ceva. Mergi la magazin și spune hei.

| Gabster323 a răspuns:

Probabil ca a vazut ca iti dai mult interesul ori ca esti panicat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In magazin a fost drăguța cu tine pentru ca e fata cu bun simt. Dacă nu ți a răspuns ori are prieten ori nu vrea nimic. Voi băieții uneori credeți ca fetele sunt ciudate sau nepoliticoase când nu răspund
la mesaj, însă de multe ori noua ne e jena sa va refuzam. Asa ca va dam seen ca sa va prindeți și voi. Dar voi nu o faceți observlaughing
.

| alexalx1234 a răspuns:

O doare undeva de tine. Doar a fost politicoasă atunci la magazin. Sigur are iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cunoscandu mințile perverse a le femeilor happy, vrea sa te întorci acolo, sa vadă efectiv ca o dorești.
Sa scrii un hei pe insta e prea ușor, nu implica niciun efort.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne cât de încurcate sunteți unele ))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate s-a razgandit intre timp, cine stie la ce s-a gandit acea fata. Nu o cunosteai cu adevarat deci nu ai de unde sa stii, doar sa accepti aceasta decizie.

Tu mergi inainte. Numai bine!

| Adry05 a răspuns:

1. poate nu te sorbea și doar te amăgești singur laughing
2. poate e timidă și îi e rușine sau ceva să răspundă

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tipo, ea mi-a cerut telefonul sa-mi dea follow si nu mi-a dat seen laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din bun simț nu lași altceva de înțeles, dacă ar fi așa cum spui ar fi impertinentă chiarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant punct de vedere, e posibil și asta laughing

| Crackman a răspuns:

Hey, ce m-am distrat sa discutam despre mazare, saubce ai discutat sa isi aduca aminte de fundul tau.
Sau s-a trezit dimineata si a zis ca nu mai esti atragator.
Este simplu

| LoveSleep a răspuns:

1. Te-ai intors din drum ca sa-i spui ca e frumoasa.
Am vomitat. Nu mai face asta.
2. I-ai trimis un "hei". Si cam ce ai vrea sa-ti raspunda? De ce ar fi obligata sa-ti zica si ea "hei". Daca aveai ceva de spus, trebuia s-o zici. Cand ii scrii "buna" sau "hei" ii lasi posibilitatea sa se gandeasca daca are chef sa vorbeasca cu tine sau nu. Cand ii scrii ceva "relevant", e nerabdatoare sa iti raspunda, nici nu mai ia in calcul varianta de a nu-ti raspunde.

Buna funda.
Nu chiar. Du-te la magazin iar si o sa fie cringe. Daca nu ti-a raspuns la un mesaj pe Instagram, de ce crezi ca ar vrea sa vorbeasca cu tine in viata reala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Interesant punct de vedere, în unele cazuri ar putea fi așa cum spui, nu si in cazul ăsta pentru că tipa chair a fost surprinsă plăcut să mă întorc doar pentru atât si ai fi surprins cate fete apreciază complimentul ăsta daca știi cum sa-l spui, pentru că evident nu i-am spus așa pur si simplu ca e frumoasa. laughing To much hate in the world. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

A si am vorbit, vom ieși laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Se pare ca inca sunt, fiindcă vom ieși, am primit "ok-ul"winking

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu ti-a raspuns la mesaj? Sunt curios.