| 73636hdh a întrebat:

Salut până la câți ani îmi crește penisul dacă eu am 15 ani și îl am de 18, 5 și încă sunt virgin, sunt curios dacă mai îmi crește din câte am citit crește până la 21 de ani

8 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Te-ai trezit la 8 ca sa intrebi asta?laughing))
Creste cat timp ramai virgin. Daca ramai virgin pana la 21 de ani, o sa creasta pana pe la 30 de cm

| simplaexistenta a răspuns:

In cazul numerelor date, ai mari sanse sa iti crească pana la 45, 9 centimetri

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste doar pana la 16 ani!
Ce ai auzit tu este cresterea baiatului in INALTIME, care se poate face pana la 18-20 de ani.

In ce priveste masurarea corecta a pensiului, se face cu rigla peste penis, nu de la buric.

| Goete a răspuns:

Sarac bogat mai esti si tu.
Oricat ti-ar creste tot vei avea probleme, pentru ca problema ta e in cap la tine.

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert2526):

S-a framantat toata noaptea cum sa-l masoare sa fie mai mare.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mai creste doar daca nu mergi la sala.
Daca directionezi GH (Hormonul de crestere) in muschi, adio inaltime, adio lungime!

| darrio2007 a răspuns:

Imens! L-ai măsurat de la buric?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Depinde si ce inaltime ai.
Daca mai creste si il tarasti pe jos? tongue