| OviCristian a întrebat:

Salut.Pentru voi cum arata fata sau baiatul ideal?
Pentru mine :
1: Ochi verzi sau albastri
2tonguearul lung de orice culoare ( natruala adica brunet, blond sau saten )
3: Sa nu fie mai inalata ca mine ( eu acuma am 1.68 m )
4:Sa fie loiala ( sa nu insele )

Pentru voi cum?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Sa fie fata, avand in vedere ca eu sunt baiat, sa aiba toate membrele si organele pe care se presupune ca le posedam la nastere. Ochii, sa fie doi, se accepta si stilul pirat. Parul sa fie in cap si atat.

3 răspunsuri:
| OviCristian explică (pentru Hakuouki):

Bun asa happy

| gingergirl1 a răspuns:

Baiatul visurilor mele : tongue ca si fizic : sa aiba parul brunet si freza intr-o parte si parul putin ondulat, ochii caprui puppy dog eyes, un zambet dragut,putin mai inalt decat mine,curat,sa stie sa se imbrace,sa nu fie nesimtit, sa nu imi zica "te iubesc" si sa ranjeasca dupa altele, sa fie credincios, glumet, sa avem chestii in comun si.sa ne intelegem ca si cei mai buni prieteni happy cam atat.

| Waffen18 a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui... Fata ideala pentru mine ar trebui sa fie destul de inteligenta, aspect frumos, civilizata, caracterul.