| anonim_4396 a întrebat:

Salut peste câteva zile este ziua iubitei mele, face 15 ani şi vreau să îi cumpăr ceva frumos, m-am gândit să îi cumpăr un trandafir dar m-am gândit că e prea puţin. Ce idei aveţi? Ce să-i cumpăr? Fără miștouri vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva din argint, o bratara sau o pereche de cercei. Nu cred ca te costa mai mult de 50-60 lei si e dragut sa aiba ceva de la tine, care sa si poarte.

4 răspunsuri:
| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite deci nu stiu de cand ma stiu mama a zis ca cel mai profund cadou pentru o fata e sa-i zici co iubesti adica nu vrea nimic altceva asa a zis ca sunt femeile sti ea e psiholog-psihiatra asta vor femeile asa a zis deci sunt prea aiurea vrajelile cu trandafiri si ciocolati du-te si spune-i co iubesti si mai ales daca gen vrei sa te iubeasca si mai mult spune-i ca vrei copil cu ea asa i se vor activa hormonii estorgen si fenilalanina ok salut bafta

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FilipSergiuPaul):

FENILALANÍNĂ s. f. aminoacid aromatic, sub formă de cristale solubile în apă, în proteinele vegetale. (< fr. phénylalanine). Esti de groaza baiete. rolling on the floor

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Ai de ma-sa ce raspunsuri laughing. ok, nu te lua dupa FilipSuge nu stiu ce laughing))). Acum, trebuie sa ai un buget stabilit laughing. Un trandafir, o cutie de ciocolata si un plus dragut sau o bratarica...

| FataȘarpe a răspuns:

O bratara. Ceva micut. Sa o poata purta mereu. Un metal inoxidabil. Eu am primit una de la cineva. (as vrea sa stiu cine) alaturi de o scrisoare. Si cred ca el a atasat de ea un mic pandantiv cu vultur. E tip lant cu inele. Destul de subtire si rezistenta. happy