| ciopraga a întrebat:

Salut,sant in clasa a 6 si imi place de o fata dar nu stiu cum sa procedez. Imi puteti da niste sfaturi?

8 răspunsuri:
| loverboy111 a răspuns:

Sa nu ii spui ca o placi. O scoti in oras. Faci concursuri de rap(cel mai bine) sau parkour(merge si asta) si dai niste bani sa te lase sa castigi. Dar iti trebuoe talent. Cate rapuri nu foloseam eu in concursuri ca sa atrag fetele in a 6ea.
Uite niste versuri incearc sa lungesti. Si trebuie sa spui fparte repede si nu uita de gesturi :
Romania
Sinonim cu prostia
Cocalari, ciobani,
Tarani
Care arunca cu pietre
Si se taie cu cioburi cutite si machete.

Asta am facut-o in mai putim de un minut. Bafta cu fata.winking baga injuraturi ca in asta consta rapul. Injuraturi si mistouri de celalt. M-am uitat la let it shine si ana am in jur de 16 ani cand aparuse.(m-am uitat special ca era cu rap). Acolo chia ca la dat peste cap truth pe ala. Foloseste mai ales chestii de genu :
Esti un anost,
Esti fara rost,
Si mult prea prost
Pt secolul asta incat nici alfabatul nu il sti pe de rost.
In ti p ce faci poezii
Eu fac ceva ce nu tu nu sti
Adica rap
Nu cantece de la mc
Si nu ma mir
Ca viata iti e un chin
La ce fata ai
Cred ca atunci cand te-ai nascut numai muuuuiiiee luai
Fetele te ocolesc
Pentru ca te uras
Deoarece esti ggggaaayyy
Nici nu sti sa folosesti chei
Si la ce am zis
Toata lumea cere bis
Numai u te duci la mamica ta
Sa te consolezi ca sa suuuugggiii ppuulllaaaa
Atat am avut de zis
Dar n-am chef de bis

Cred ca ti-am facut eu totwinking

| Vi003 a răspuns:

Las-o balta, esti prea mic pentru un razboi atat de mare. Vezi ca la sfarsitul cls. a VI-a vei da niste testari, sa nu mai scrii "sant", ci "sunt".

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa o Inviti in Oras dar tine cont ca trebuie sa dai Dovada da maturitate-Acum depinde si de fata.Dar eu cred ca Gluma exagerata si fazele Hazlii au o limita:Esi cu ea la un Date nu la Vrajeala. Fetele te miros daca le ei cu vrajeli.Ca fac ele pe nestiutoarele asta e altceva ...Trebuie sa Fi Barbat si sa nu ai momente de ezitare sau Slabiciune. Dupa 2-3 Intalniri in Oras, Prc sau la Time acasa -Vei gasi Momentul Oportun sa o abordezi si sa ai spui ceea ce vrei tu de fapt! Dar esti cam mic amice pentru asa ceva.Mai e Metoda Inducerii, Kino si altele.

| shadow72 a răspuns:

Stiu eu cum sa procedezi...te pui pe invatat si lasi fetele pentru cand o sa fii la liceu

| gorigoscop a răspuns:

In clasa a 6 a nu poti sa faci nimic rolling on the floor, si iti place de ea zici, adunati-va si voi mai multi colegi si jucati adevar sau provocare si te pupi cu alea acolo si iti trece toata "dragostea asta temporara"pe care o ai, apoi inapoi la scoala..in a 6 a...numa la fete nu ar trebui sa iti fie gandu-.-

| Sticket a răspuns (pentru loverboy111):

rolling on the floor) Raspunde ma serios baiatului are o problema.

| Crucified a răspuns:

Invit-o să citiţi abecedarul.

| loverboy111 a răspuns (pentru Sticket):

Am raspuns serios. Multe fete sunt atrase de baietii care se pricep la rap. In 2 mi ute am co pus ala si in alte 3 l-am scris. Am mare talent