| fabi123 a întrebat:

Salut, stiti vremea aia cand intro relatie totul devine monoton, asta strica relatiile is eu nu vreau asta deci va rog sugestii pentru a elimina asta.

Răspuns Câştigător
| Arkhasas a răspuns:

Trebuie să găseşti motivul.
În general sunt 2 motive mari şi late.
1. Dorul. Nu laşi partenerei să-i fie dor să te vadă,probabil vă întâlniţi zilnic,astfel se pierde atracţia, e ca şi cum ţie ţi-ar plăcea cartofii prăjiţi, dacă ai mânca cartofi prăjiţi zilnic, după un anumit timp nu prea o să-ţi mai placă, o să fii scârbit.
2. Probabil fata s-a plictisit datorită rutinei. Încearcă să te mai schimbi, să o surprinzi.
Baftă!

2 răspunsuri:
| fabi123 explică (pentru Arkhasas):

Ms, foarte tare numarul 1.

| grab a răspuns:

Da, stim vremea aia, e asa cum zicea si Andrea Bocelli "It's time to say goodbye!"

Bafta!