| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, sunt baiat si as vrea sa-mi dati niste idei cum sa imi stea penisul mai țapăn, pare bleg cand ma masturbez laughing nu e mort dar nici sculat tare, am 16 ani si ma masturbez o data pe zi sau o data la 2 zile. am incercat sa-mi pun un elastic la testicule si parea mai tare si sculat, nu stiu daca e ok ce am facut

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai 16 ani, tu trebuie sa-ti vezi de scoala, nu de lucrul manual zilnic.
Incearca sa ajungi la medicul specialist o data pe an, pentru un control. Acolo ii poti pune ce intrebari te macina.

| Anonimboy111 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Esti profesor? nu cred, treci peste e doar o intrebare de curuozitate, nu ma macina sper ca nici pe tine o intrebare, ca la troli vad ca nu le zici nimic iti place, eu stiu ca aplicatia asta nu e de facut mistouri, iar intrebarile mele sunt adecvate