| Eusufiturilirstint a întrebat:

Salut, sunt băiat și azi mi s-a făcut prima data sex oral și actul a fost scurt, nu mi s-a părut deloc wow cum ma așteptăm, a fost cu o fata care nici nu o plac și ma atrag fetele.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

And the question is?

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi cand te grabesti sa ai sex cu oricine, mai ales cu o persoana pentru care nu ai sentimente?
Ramai dezamagit!

Sper ca ai folosit prezervativ pe penis, fiindca astea care fac sex neprotejat, au si boli cu transmitere sexuala, pe care le transmite tuturor cu care au sex.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai asta fac filmele pornobig grin
Așteptări nerealiste

| dullcat a răspuns:

Asa e pentru toata lumea, poate vad si virginii disperati dupa sex si se mai calmeaza.laughing

Postarile trebuie sa fie sub forma de intrebare.

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Exact!

| simplaexsistenta a răspuns:

Eu nu inteleg ce vrei de la noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu i-ai facut fetei un cunnlingus (sex oral la fete)?
Poate iti placea cand va faceati reciproc, avand o altfel de experienta, frumoasa si placuta.

| AdeLeu a răspuns:

Shimba partenera. Trebuie sa iti placa, sa te atraga, sa te excite. Vezi dupa cum e

| Bobbi1234 a răspuns:

De obicei cand e scurt nu e asa placut si intens. Si da, si partenera conteaza. Daca nu ai atractie faza de ea e mai greu. Mai incearca cu cineva pe care placi sau o viitoare iubita.

| ywar a răspuns:

Pe tine nu te atrage gramatica, esti analfabet! Jumatate (ca sa fiu foarte dragut) din cei din generatia voastra nu stiu sa scrie. Sunt lipiti pamantului. Sexul? Despre ce vorbim?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Hyperion7):

Îi îmbolnăvește și le murdărește grav de tot mintea și sufletul apoi ajungă să meargă în locuri bolnave și murdare ei ce văd și le ce se uit ei consideră că este ceva bun ceva plăcut și când ajunge sa și consideră o necesitate și o prioritate ajung să sa se îmbolnăvească și mai rău lise întunecă sufletul și mintea și gândurile apoi vor sa pună în aplicare pe alți oameni ce liseau spus ca ce vad ei în acele filme murdare că asta îi face sa fie "bărbați" și "sănătoși" apoi ajung să-și piardă controlul și nu se mai pot opri și își fac și abonamente pe acele site-uri bolnave și consumă și mai mul și tot mai rău se îmbolnăvesc și își murdăresc sufletul și mintea

| johnySinsDarCuApucaturiDeHatJonule a răspuns (pentru anonim_4396):

E gay sau nu e gay

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ehh, incearca si cu una de care iti place.