| bogdanel456 a întrebat:

Salut, sunt de 3-4 zile cu o fată pe care o plăceam de mult timp, ei i-a plăcut de cel mai bun prieten al meu timp de 1 lună, distribuia pe facebook statusuri de supărare, etc, şi ea îmi spune că l-a uitat etc, spune că mă iubeşte pe mine, dar cam tot vorbeşte despre el, işi aduce tot aminte de el, când vorbeşte cu mine, dar şi ea îmi zice că ma iubeşte, nu ştiu ce să fac, credeţi că stă cu mine doar să'l facă gelos pe prietenul meu, sau chiar mă iubeşte cu adevărat?

4 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Sincer eu cred mai mult că e prima variantă și mai cred că prietenul tău nu e deloc interesat de ea laughing

| bogdanel456 explică (pentru Divy):

Cam aşa e.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cand mai spune ceva de el ii spui frumos sa se duca la el si PA!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Doar fa sex cu ea atat