| XatomisX a întrebat:

Salut sunt din Galati si ma cheama Mirea am si eu o intrebare.....este o fata care tot ma streseaza ca de ce nu am prietena la 17 ani de ce face chestia asta? credeti ca ma place? de aia tot insista?

6 răspunsuri:
| BlackMillFan a răspuns:

Ori te place, ori chiar n-are altceva ce sa faca si vrea sa te enervezetongue poate si-a facut un hobby din asta. Tu intreab-o de ce la 17 ani nu are..altelelaughing

| XatomisX explică (pentru BlackMillFan):

Pai nu faza e ca vb foarte serios si ii pasa foarte mult de viata mea laughing sigur ma place...se implica mult

| Wøodenpints a răspuns:

Bă,tu eşti din galaţi? Pe unde stai?

| BlackMillFan a răspuns (pentru XatomisX):

Ii pasa de viata ta? ..pai care-i problemalaughing daca eram in locul tau ii raspundeam mereu ironic tongue sa vezi ce s-ar enerva.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tot e asa de interesata de soarta ta, propune-i sa devina ea prietena ta.
Daca te place va accepta(dupa doua mici mofturi, logic), daca nu te place va refuza si te va lasa in pace.
Simplu.
Bafta!

| Demonull a răspuns:

Bun stiu de unde esti, imi dai te rog si pinu si cnp-u? era necesar sa ne spui de unde esti? nu nu te place isi bate joc de tine.