| Skaterul123 a întrebat:

Salut sunt un rebel de fel imi plac combinatiile tari fac ce vreau insa mi am dat seama ca sunt un baiat rau. Sunt unul dintre cei mai buni skateri din orasul meu toti imi fac poze toti ma pupa in cur am 500 600 likeuri pe fb dar l am dezactivat.Am 2 intrebari de ce vor fetele sa stea cu mine doar ca sunt popular? Fetelor cumintii le plac baietii rai de fapt?

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ar fi cateva variante:

1. Esti popular. Si asta le plac unor pipite ignorate de societate: putina reclama din partea unui "stiut", casa zicasa.

2. Ai zis ca esti skater. Acum, spune-mi si mie: cati baieti mai fac chestii, intr-adevar, de baieti? Sunt o tona de astfel de specimene ce poarta tricouri mulate, freze intro parte, sunt misogini, pantaloni colorati, ciocate, mult prea mult parfum, poze cu botic pe Facebook (am vazut si d-astea), iesiri prin cafenele de pitipoance... Pana mea. Sunt cu mult mai feminine decat as putea fi eu. straight face

3. Cam asa este. Fetelor cuminti le plac baietii rai. Si viceversa. Asta deoarece caracterele opuse se atrag. Just my opinion. happy

Succes in continuare! big grin

17 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Da parerea mea este ca o fata ar sta cu tine pantru ca esti popular si mai mult asta le place.si acum depinde de fete ce preferinte au daca le plac baietii rai sau cuminti.nu cred ca le-ar placea sa stea cu un baiat care e luat la misto si chestii din astea sau mie cer putin nu mi-ar place. Te pup! succeshappy

| West_Mirabela_1991 a răspuns:

Mi-e Mila de tine du-te si aruncate de pe bloc faci un bine omenirii

| wrath007 a răspuns:

Nu cred ca stau cu tine pentru ca esti popular, poate ca le place de tine!

| Skaterul123 explică (pentru West_Mirabela_1991):

Hmm mie nu!

| Skaterul123 explică (pentru ΞJustΞмэΞ):

Mersii obs ca si tu duci o viata rebela Hai noroc in continuare! pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor.

| yanira4u a răspuns:

Chestia asta va trece...

| darrio2007 a răspuns:

Iti place sa fii pupat in partea dorsala.Asta este celebritatea.Tot inainte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa dai pe langa contur cand colorezi nu inseamna ca esti rebel

| Almássy a răspuns:

Inca un nimeni celebru

| andulicious a răspuns:

Poti sa mori laughing
As vrea si eu Facebooku' tau sa vad cat de iubit esti laughing) thumbs down thumbs down

Răspuns utilizator avertizat
| On3St4r a răspuns:

1. Uneori 2. Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti doar inca un copil fitos caruia i s-a urcat "celebritatea" la cap.
Pana la urma de ce te-ar interesa daca fetelor le plac baietii rai sau daca stau cu tine doar pentru ca esti popular, din moment ce ai atatea "botaniste" prin jurul tau?! Ai pus intrebarea asta doar ca sa vedem noi cat de tare esti tu (ceea ce numai copiii ca tine ar mai crede), deci ai niste probleme...grave.
Fa si tu ceva concret si interesant si abia dupa ce o sa ajungi macar de vreo 10 ori pe la TV poti sa zici ca esti vedeta (dar nici atunci).

| Azµre a răspuns (pentru West_Mirabela_1991):

Cred că e un looser mai degrabă...

| Skaterul123 explică (pentru MadScientist):

Man eu nu am plete!laughing

| Liliana1981 a răspuns:

Esti rebel, baiat rau, aproape cel mai bun skater ca daca erai cel mai bun o spuneai.....nu cred nimic. De fapt ai postat aici ca sa te lauzi. Lasa-ne!