| Ramos a întrebat:

a folosit cineva pastile pentru întârzierea ejacularii si dacă ați folosit cam ce imi recomandați?

3 răspunsuri:
| Andreiu68 a răspuns:

Am un prieten care a folosit un unguent, era la sticla de 115ml si inaintea contactului sexual iti dadea pe penis, il tinea un numar o ora jumatate, dar penisul ii amortea si nu simtea nimic.A dat pe sticluta in jur de 160 lei 115 ml. Eu nu am fost de acord cu asta, nici acum nu stiu ce sa spun. Nu stiu cum se numeste acest produs

| Ramos explică (pentru Andreiu68):

Da am auzit si eu de din astea dar dacă iti amorteste u nu simti nici o plăcere doar partenera oricum mersi de sfat

| TheHobbitNZ a răspuns (pentru Andreiu68):

Stii cum se numeste acum?