| Nicusor32 a întrebat:

Acum doua zile i-am spus fetei de care imi place daca vrea sa fie cu mine (eram doar noi doi) si ea mi-a raspuns direct: nu ca...
Ea mereu cand imi cerea ceva i dadeam repede ma comportam foarte frumos cu ea tot in acea zi am pus pe o colega sa o intreb daca este cu cineva impreuna si i-a zis ca nu... iar mie mi-a zis altceva acum chiar nu stiu ce sa fac dar mai mult vreau sa nu mai vorbesc cu ea deloc sa o tratez cu indiferenta ce ziceti e bine ce fac?

Răspuns Câştigător
| genuine a răspuns:

Da, e bine. trateaz-o cu indierenta o perioada. Astfel o sa te gaseasca interesant si o sa o deranjeze faptul ca ai uitat-o asa de repede. E posibil in prima faza sa se supere pe tine si sa se comporte si ea cu indiferenta.dar apoi o sa incerce sa se apropie de tine si sa afle de ce nu o mai placi. intrebarea asta o va macina tot timpul

13 răspunsuri:
| smileforme01 a răspuns:

Trateaz-o cu indiferenta iar daca se da pe langa tine, sau incearca sa vorbeasca cu tine, sau sa se uite la tine inseamna ca ii pasahappy succes:*

| Gabri3l98 a răspuns:

Da e foarte bine ce faci daca o tratezi cu indiferenta se va indragosti de tinebig grin

| coronati a răspuns (pentru smileforme01):

Eu sunt de alta parere,nu este bine sa o tratezi cu indiferenta, poarta-te ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Acum daca o dai la o parte si nu o mai bagi in seama, si o tratezi cu ca si cum nu ar exista o sa te creada nesimtit si multe altele.Presupun ca o sa vrei o a doua sansa, dar daca tu vrei sa o tratezi cu indiferenta sa rupeti orice legatura nu cred ca este bine ce a zis smileforme01 si genuine.Si pentru genuine big grinaca il gaseste interesant cum spui tu si ca o sa o deranjeze faptul ca ai uitat-o asa de repede, biata fata va crede ca nu o placi, poate si iubesti deloc.Succes Nicu!

| Nicusor32 explică:

Ok va multumesc pentru raspunsuri asa o sa facwinking

| smileforme01 a răspuns (pentru coronati):

Sa zicem ca daca eu te-as ignora pe tine ce ai crede? Nu ai vrea sa stii de ce sau ce ai facut rau?:dthinking

| gabytzax a răspuns:

Trateazo cu indiferenta fetelor in majoritatea cazurilor se indragostesc de bagabonti, de baieti de care nu prea sunt bagate in seama.Si incearca so ignori si sa numai vb deloc cu ea si daca poti combinate cu o prietena de aiei.

| smileforme01 a răspuns (pentru Nicusor32):

Ai ales ceea ce trbuia, si eu sunt fata si eu as fi fost curioasa sa vad ce s-a intamplat.deci succes:*

| coronati a răspuns (pentru smileforme01):

Normal ca da, dar nu isi are rostul sa o ignore, sa se poarte cu indiferenta.

| smileforme01 a răspuns (pentru coronati):

Si totusi el a ales sa o trateze cu indiferenta ai ceva impotriva?tonguelaughing

| coronati a răspuns (pentru smileforme01):

Eu sunt aici sa dau sfaturi,nu am nimic impotriva daca el alege sa o trateze cu indiferenta si sper sa nu o faca si sa ma asculte pe mine DAR eu nu sunt de acord,ca baiat, sa ma port cu indiferenta cu o fata daca m-a refuzat. Parca a fost vina ei, nu poate sta din obligatie.Sa te aud domnisoara smileforme01 laughing.

| smileforme01 a răspuns:

Bby,stii ca te iubesc?batting eyelashes>big grin:*

| coronati a răspuns:

Si eu te iubesc pui :*.

| coronati a răspuns:

Stiu,si eu te iubesc mult de tot! :*:*