| PîrvuVladimir a întrebat:

Am 14 ani si mă uit la filme mai deochiate,am observat ca barbatii de acolo au ca o caciula pe capul penisului, eu nu o am.Imi puteti explica de ce eu nu o am?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Puiule, asta este diferenta dintre penis si cuculet!
Barbatii, au deja penis si arata asa cum vezi in filme, iti va creste si tie unul daca esti acum cuminte si nu-l chinui pe bietul cuc!

10 răspunsuri:
| smaly a răspuns:

Tiau taiat piele...am uitat cum se zice dae nu-ti fa griji asta no sa te incurce cu ceva

| Stefanismyname a răspuns:

Cand scula ta nu e sculata tu nu ai capul penis*lui acoperit de piele?

| PîrvuVladimir explică (pentru Stefanismyname):

Ba da, dar de ce?

| danutzu96 a răspuns:

Fileme alea se numesc filme pentru ADULTI asa ca nu te mai uita tu la ele.

| danutzu96 a răspuns (pentru smaly):

Circumcizie?

| smaly a răspuns (pentru danutzu96):

Exact

| RUBEN07 a răspuns:

Esti Virgin, de aia.

| CoKoNut a răspuns (pentru Violleta2022):

Mama ce bine folosesti cuvintele

| necrotic a răspuns:

Au căciulă deoarece le era frig!

| Kranci123 a răspuns:

Stiu ca funda s-a dat deja de cumatra jasmina ca nu mai poti raspunde la nimic de ea, dar o sa fac si eu o incercare, stii ce sunt alea prezervative? alea se cumpara de la farmacie, in benzinarii nu se mai vand dintr.un motiv necunoscut mie dar lasa asta pe altadata ca e problema mea, asa, da! este posibil sa nu stii ce este un prezervativ? sau...tu esti circumscris? adica ai gluga la cocosel?