| Abhiabhi a întrebat:

Salut TPU
Am 15 aproape 16 ani m-am masturbat si nu a iesit sperma acu câtva timp M am masturbat si a iesit sperma oare nu mă excit destul cand ma masturbez stau si cu frica cand mă masturbez sau e problemă

6 răspunsuri:
| ZappyTV01 a răspuns:

Nu patesti nimic daca iti freci ciocanul hard rau nu are dezavantaje dar nici benifici cum ar fi cunoasterea organului sau ca e natural/ne nelatural noi decidem cum vrem sa fim

| Numaizicnimic1 a răspuns:

Masturbarea e un comportament "normal" în rândul adolescenților, însă aceasta nu este deloc benefică.
Eu zic să te lași de așa ceva, că oricum îți provoacă doar rău.
Mai bine mai aștepți până vei avea un contact sexual normal, nu distrugător.
Multă sănătate!

| doctorandus a răspuns (pentru Numaizicnimic1):

"că oricum îți provoacă doar rău" este delir mistic.

| Numaizicnimic1 a răspuns (pentru doctorandus):

Ok, nu te-a întrebat nimeni. laughing

| Mircea2Cel3Ciornei a răspuns:

Cu profunda umilinta sper sa poti sa ne comunici si noua, muritorilor de rand, tehnica dumneata de a calatori in timp in momentul in care faci laba.
Sa faci laba acum si sa ti iasa sperma cu o zi inainte este o adevarata performanta care merita recunoscuta pe plan national sau international.

| JohnRegele a răspuns:

E normal să te masturbezi. Asta facem toți