| Anonimul699 a întrebat:

am 17 ani si o problema laughing..cu un an inainte am fost cu o fata, era destul de frumoasa, am facut-o prima data cu ea(dezvirginare) a durat foarte putin deoarece a venit ai sai(2 minute), acum sunt din nou cu ea si ma gandesc ca mult au patit ca o fata sa nu mai fie prea frumoasa dupa un timp.Nu stiu. Vrea sa vina la mine diseara si am spus ca poate veni. Stiu deja unde se va ajunge si nu stiu..Am tot ce trebuie dar parca fața ei ma descurajeaza, nu vreau sa spun ca e urata dar are fața de baiat intr-un fel, stiti la ce ma refer, nu vreau nici sa o abandonez ca e ziua ei, vreun sfat?

14 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pusca si cureaua lata, ce barbat eram o fata.

Prima data nu a avut fata de baiat? In toate zilele de cand ai cunoscut-o si pana la incident, n-a avut fata de baiat?

| Goete a răspuns:

Tu chiar ai o problema.
Lasa fata si nu te mai juca cu ea daca doar la pat e buna pentru tine

| RAY a răspuns:

Poate e travestit, poate te violeza man laughing laughing

| Anonimul699 explică (pentru Goete):

Eu n-am deloc o problema cu ea, asta e, ea tot vrea laughing eu nu ii spun absolut nimic, si multi destepti isi bat joc, nu mai are rost sa explic nimic daca nimeni nu o ia in serios

| Anonimul699 explică (pentru RAY):

Poate tu nu ai inteles, credeam ca eu sunt copilaros la varsta mea, mersi de ajutor

| RAY a răspuns (pentru Anonimul699):

La ora asta mintea mea rationala doarme man

| Anonimul699 explică (pentru Plato):

Ba, scurt si la subiect, daca nu stii sa ajuti, nu raspunde si nu, nu are fata de baiat, daca nu ai avut parte de prea multe fete la viata ta si nu stii fete care au trasaturi "barbatesti" (are frate si seamana pe el) nu comenta

| Anonimul699 explică (pentru RAY):

Io te inteleg, ca nici eu nu prea m.am exprimat prea bine sa totusi, eu am ceva de rezolvat pana diseara si nj ce sa fac cu asta, intelege ca nu ii vorba ca arata ea a barbat, ca nu arata, doar seamana pe fratesau geaman, foarte putin, na..las, mai bine ma descurc singur

| RAY a răspuns (pentru Anonimul699):

Man te atrage fizic sau nu?

| Emazio a răspuns (pentru Anonimul699):

Normal ca seamănă fiind gemeni. Daca nu o sa o faci, mai dupa ceva timp o sa regreți ca puteai sa faci sex si nu ai facut, cand o sa dai laba luni de zile o sa te gândești cu regret ca nu ai facut cand puteai. Daca nu arata hidos sau deformat ce conteaza ca nu va pune nimeni in ziar impreuna, sexul e sex nu vă căsătoriți dupa.

Doar că încearcă sa nu te gandesti la frasu daca o faci, ca nu o sa mai pornească motorul si dupa de la, sa fac sex? Ajungi la, nu pot sa fac sex. Iti mai faci si renume prost ca iti merge prost manivela.

| Sofer a răspuns:

Man, daca iti place de ea asa cum e tine-o langa tine. poate nu era macheata de zici ca nu mai e frumoasa sau na. nu stiu ca eu nu o vad dar daca ai arata o poza ti-as zice cat de faina e.

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns:

Pai scuza-ma dar... abia te-a traznit impresia asta? Adica inainte sa te combini IAR cu ea si inainte sa trebuiasca sa vina la tine acasa, nu ai vazut-o sau cum?
Las-o in pace sa isi gaseasca pe cineva care o apreciaza. Nu te culca cu ea de mila ca e ziua ei.

| Tuca10 a răspuns:

Simplu, i-o dai si o lasi