| anonimx2x a întrebat:

am 24 de ani in septembrie s-a terminat relatia mea cu fosta mea iubita care a durat 4 ani, ei toate bune si frumoase ca sa trec peste asta am facut ceva si mai rau, am intrat intr o relatie cu o femeie de 37 maritata si cu copii, problema este in felul urmator, ma simt jalnic, femeia deja este indragostita peste cap de mine, nu stiu cum sa fac sa termin aceasta relatie... este ceva ce ma preseaza foarte rau.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimx2x explică (pentru meinteil):

Da, cred ca am gresit cu indragostitul, ca defiecare data se rezuma la sex toata intalnirea noastra.

| DeyCj a răspuns:

Îi spui în față pur şi simplu.N-ai teamă că nu se întâmplă nimic.

| Crackman a răspuns:

Ii zici de diferență de vârsta.

| NotNamed a răspuns:

Nu te despartii la modul general. Propune-i sa fiti prieteni cu benefici. Ea isi vede de relatia ei, tu de incercarea de ati face relatie si va intalniti cand simtiti nevoia de sex sau alte nebuneli. Din moment ce a acceptat aventuri cu tine iar tu acum o vei refuza, o va cauta in alta parte. Vad ca tu macar regreți si iti recunoști greseala. Poate altii isi vor bate joc de ea.

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci esti constient de ce se intampla, stii ce trebuie sa faci, de ce nu o faci?

Pur si simplu desparte-te de ea, spune-i ce crezi, este mai bine acum decat mai incolo.

| AllexXtreme a răspuns:

Eu zic sa o ti doar pentru sex mai ai nevoie si tu din cand in cand