| 0002 a întrebat:

am asa o problema pot sa fiu insarcinata daca nu am avut act sexual cu o luna si o saptamana in urma... atunci ciklu mentrual mi-a venit normal dar acum nimi vine pot sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
| misssknow a răspuns:

Da se numeste sarcina cu ciclu

| dina05 a răspuns:

Eu cred ca nu esti. Poate iti vine neregulat.
Propun sa mergi la farmacie si sa iei un test de sarcina. Si vezi acolo daca esti sau nu gravida. Dar eu zic ca nu, insa niciodata nu se stie

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ai avut contact sexual neprotejat, bineînțeles că poți fi însărcinată.
Fă un test cu urina de dimineață ca să afli dacă este vorba de o sarcină.
Baftă!

| 0002 explică (pentru dina05):

Dar nu am avut nici o simptoma nimic a fost tot normal dar acum nu-mi vine

| Prapacea a răspuns:

Categoric
poți avea ciclu peste sarcină

| Nash_John_1980 a răspuns:

Esti gravida asta e clar

| Prapacea a răspuns (pentru 0002):

Poate s-a înfundat pe undeva. Cheamă un instalator

| dina05 a răspuns (pentru 0002):

Pnm, tu stii cum ai facut-o.
Eu iti recomand sa iti cumperi un test de sarcina
Este cel mai sigur de stiu asa daca esti sau nu gravida