| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca daca faci sex cam pe la 13, 14, 15 ani nu te mai dezvolti asa este? dau funda celui care raspunde sincer si corect

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Hmmm.inceperea vietii sexuale est un pas pentru fiecare persoana.Aceasta etapa presupune bineinteles o dereglare hormonala in sensul ca:unele persoane se ingrasa,altele slabesc, totul depinde de organismul fiecaruia.iar chestia cu bolile nu este adevarata, numai daca faci cu cineva care are asa ceva.si ink ceva.pentru Eu Neimportanta, ai afirmat ca tu cand ai facut sex ti sau marit sanii si te-ai ingrasat f mult, iar la sfarsit ai zis ceva de genu ca sexu` nu influenteaza dezvoltarea.Pai ori e alba ori e neagra, hotraste-te!happy

6 răspunsuri:
| EuZina a răspuns:

Nu este adevarat.Eu din contra m-am dezvoltat foarte repede, nu aveam sani deloc acum chiar sunt mult prea mari.m-am mai ingrasat eram ff slaba.Deci.Dar poate ca inceperea vietii sexuale la varsta mica e ca risti mult mai mult sa faci cancer.Sexul nu influenteaza dezvoltarea.

| ARSENÁL a răspuns:

D'aia sunt atatia cretinei pe lumea asta, ca si-au tras-o de la 12 ani laughing

| cuvant a răspuns:

Da. Urmeaza diferite schimbari in viata fetelor (la ele sunt mai vizibile), hormonal, fizic si psihic...Acestea pe care le stiu eu.
Incearca sa mai astepti putin... pana pe la 17 ani

| cuvant a răspuns (pentru DiamondShine):

Se referea ca se dezvolta pentru ca intrebarea suna ca si cum nu te-ai mai dezvolta... e doar ceva interpretabil happy

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Cred că da. adică sunt diferite tipele care au făcut sex de mici. nu mai au inocenţa asta, se lărgesc în şolduri şi se îngraşă. nu e obligator'. doar partea cu inocenţa.

| elasexygagica a răspuns:

Cine e zis asta ori e impotent ori e o fata izolata social oribil de urata